"Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke inni küntü minezzalimin"

ReLaX02

Üzerimden atamadığım mutsuzluklarım var..
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2017
196
725
لاَ إِلهَ إِِلاَّ أَنْتَ سُبْحَانَكَ إِِنِّي كُنْتُ مِنَ الظَّالِمِينَ

Anlamı: “Ya Rabbi! Senden başka Mabud yoktur. Seni noksanlıklardan tenzih ederim, ben şüphesiz zalimlerden oldum." Peygamber Efendimiz (S.A.V.) buyurmuştur ki: “Kim ki kardeşim Yunus'un (Yunus Peygamberin) balığın karnında iken okuduğu duâyı okursa, Allah o kimsenin istediğini verir.

Sıkıntılı, kederli ânında okuyanın sıkıntı ve kederini Allahü Teâlâ hemen giderir.” Yine başka bir hadis şerifte Efendimiz buyurmaktadır: “Hasta olan bir kimse 40 defa "Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke inni küntü minezzalimin" okurda ölürse şehit olarak ölür. Eğer hastalıktan kurtularak şifa bulur iyileşirse, günahları affedilir.

Meraba kizlar...

Teyzemin akcigerlerinde yara cikti.. tam olarak ne oldugunun anlasilmasi icin pazartesi doktora gidecek inss...

Sizden ricamm teyzemin sifa bulmasi icin
"Lâ ilâhe illâ ente sübhaneke inni küntü minezzalimin" ayetini 1 kere okur musunuz...

Simdiden tesekkur ederimm..

Son düzenleyen: Moderatör:
Simdiden allah razi olsun.. lutfen dualarinizi eksik etmeyin..

okudum rabbim şifa versin bu ayetin gücüne inanırım yaşadım ben duamın kabulünü ama inanç çok önemli inanarak okumak lazım ben günde 300tane okumuştum

okudum rabbim şifa versin bu ayetin gücüne inanırım yaşadım ben duamın kabulünü ama inanç çok önemli inanarak okumak lazım ben günde 300tane okumuştum
Evet oyle.. once inanman lazimm..dediginiz gibi inanc cok onemli.. saolunn allah razi olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…