L koltuk önerir misiniz?

Birmiyavgordum

Doğum haritası ( evlilik ) bakilir
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2018
210
136
Oturma odası için L koltuk ve tekli puf koltuk almayı dusunuyorum
Sizce L koltuk kullanışlı mi?
2+1 evim . Oturma odası göz kararı baktım 15 metrekare vardır belki emin degilim

Ben de kararsızım l koltuk konusunda. Odam küçük l iyi olur diyorum bi yandan, bi yandan da salondaki koltuklar spor onu oturma grubu yapıp salona mı takım alsam ? Yardımcı olamadım ben de kararsızım

2+1 evim . Oturma odası göz kararı baktım 15 metrekare vardır belki emin degilim
Ben sevmiyorum hele misafir gelirse rahat olmuyor bence bazen misafirliğe gittiğim yerde L koltuk olunca rahat edemiyorum hele kalabalıksa,en iyisi oturma grubu bence.

Benim şuan oturma odam da L koltuğum var çok da beğenerek aldım ama hiç memnun değilim aldığıma pişmanım misafirler açısında çok sıkıntılı bilemiyorum oturma odamda büyük koltuk takımı keşke aldaydım diyorum hep.

Esimle aksam kosede oturup ayaklarimizi uzatip film seyretmekten cok keyif aliyoruz.
Gunde kac defa misafir geliyorki, kosede oturmak zorunda kalanin bir iki saat idare etsin.
Ayrica oturma gruplarinda birsuru yer ziyan oluyor koltukkollari yuzunden.

ben misafir olarak gittiğim evlerde rahat edemiyorum L koltukta... salon için bence L düşünmeyin derim.

2+1 evde oturuyorum mutfak amerikan. L koltuk alalım dedik ama cok kullanıslı olmadı. sırf goruntusu guzel. ozellıkle L koltugun kıvrım bolgesıne oturulmuyor. Ikı kısı koseye oturunca ayaklar bırbırıne degıyor. Yanı yer tasarrufu ederdıye eldık ama aksına zarar olusturdu. Illa alıcam dersenız bız ıkea dan almıstık gayet guzel modeller var uygun fıyatlı.

Tesekkur ederim kizlar
L koltuk yorumlarinizdan sonra vazgectim
Klasik modeller daha iyi

Tesekkur ederim kizlar
L koltuk yorumlarinizdan sonra vazgectim
Klasik modeller daha iyi
Dogru tercıh. Bır de soyle bır problem var. ben evden cıkacagım ıkea geldı l koltugu yaptı gıttı. ben baska eve bunu nasıl goturcem? demonte olması lazım. bı ton ugraş. en sonunda evın ıcınde kırıp parcalayıp cope atıvercem o olcak:) saka bır yana son gunler sıkıntılı oldugum bır konuydu ıcımı doktum

Vileda yaparken zorlanabilirim bir uye uyardi
Klasik alti genis model viledanin temizlenmesi kolay oldugu modellere yoneldim simdi de )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…