l deniz

kahvegxoxzlxuxm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2008
470
2
kızlar ağustosta tatile gitmeyi düşünüyoruz.süprizzzzz
fetihedeki ölü denize gitmek istiyorum.gideniniz varsa nasıl bir yer ve ölü denize bildiğiniz sıfır oteller var mı?şimdiden teşekkür ediyorum.ben balayına alanyadaki saphir otele gitmiştim.herşey tek kelimeyle süperdi.ama oranın denizi çok yüksek ve dalgalı.o zaman çocuk yoktu.şimdi oğlum var ve duyduğuma göre ölü deniz derin değilmiş ayrıca sakinmiş.yani oğlum tadını çıkarabilsin istiyorum.kızlar fikirlerinizi bekliyorum...süprizzzzz

canım biz 2 yıl önce ölüdenizdeydik.aynen senin gibi deniz sakin düşüncesiyle bizde orayı tercih etmiştik ama yanılmıştık.valla biz ölüdeniz resortte kaldık otelden memnunduk ama deniz için bişey diyemem sana.ağustos sonunda gitmiştik biz belki o dönmemde öyleydi onuda bilemem.ama ölüdeniz resort güzel tavsiye ederim.ii tatiller şimdiden sana canım....

ahh... ahhh... süperdir ölü deniz. bende geçen sene oradaydım. denizi dalgasız ve sığ. eminim oğlunda çok sevecek. onun için ideal bir denizi var

arkadaşımdeniz olrak acık plaj cok dalgalı ve hemen derinleşen bir yapısı vardır ama kum burnunda(hemen uzantısı zaten)cok sakin ve cocuklar için cok ideal güvenle denize katabileceğin bir yer.tadını cıkar arkadaşım iyi bir seçim

bende eşimle 2 sene önce ölüdeniz'e gitmiştim balayı için.:lepi:
çok güzel bir yer keşke fırsat olsa bi daha gidebilsem.
Biz Carmina otel'de kalmıştık eşimle. Memnun kaldık otelden temiz,güzel,güleryüzlü personeli var.
Ama denize sıfır değil.
Sabah saat 10 da minibüsle plaja servisi var.
Akşam 6 dada plajdan otele dönüş servisi var.
Eğer denizde sıfır düşünürsen Carmina otelin denize sıfır 2 oteli varmış.
Google la carmina otel yaz hemen çıkıyor karşına.
Otelle ilgili tanıtıcı bilgiler var.
Unutmadan mutlaka ama mutlaka gemi turuna katıl derim ben.
Kelebekler vadisi,kleopatra hamamı,bedri rahmi eyüpoğlu koyu gibi bir çok güzel yeride gör mutlaka.
iyi tatiller canım

Ölüdeniz gerçekten ismi gibi yani denizi çarşaf gibi ve çok güzel iki bölüm var bi paralı geçit diğeri ise parasız paralı tarafı cüzibi miktar okadar güzel ki ilkönce patika yollardan geçiyorsun sağ tarafa bakıyorsun deniz sol tarafa bakıyosun deniz heryerde denize girenler bence hiç düşünmeden ölüdenizi tercihedin derim ben tabi şuda var orada kalınacak yerler biraz pahalı ona göre davranın vede kalınacak pansiyon ev bulmak zor biraz EĞER FETHİYE ÖLÜDENİZE UĞRARSANIZ DÜRÜM İÇİNDE TAVUK DÖNERİ YEMEĞİ UNUTMAYIN :)HARİKA BİŞEY ...

ölüdenizde flamingo hotel 1 hafta önce geldik herşey mükemmeldi.
yarım pansiyon sistemli bir hotel.zaten hergün farklı bir tura katıldık otele kapalı kalmayın süper gezilcek görülcek yerleri var iyi tatiller..

otel tavsiye etmeyeceğim ama mutlaka 12 adalar tekne turuna katılın. dalyana mutlaka gidin ve iztuzu plajına....ölü deniz çok güzel bir yer, tek sıkıntı nem fazla, yapış yapış oluyorsunuz....

otel tavsiye etmeyeceğim ama mutlaka 12 adalar tekne turuna katılın. dalyana mutlaka gidin ve iztuzu plajına....ölü deniz çok güzel bir yer, tek sıkıntı nem fazla, yapış yapış oluyorsunuz....

valla biz ölü denize gittiğimizde hisarönünde küçük bir pansiyonda kalmıştık. orası o kadar serin ve nemsiz ki bazı otellerde klima bile yok. ama ölü deniz aşağıda kaldığı için nemli biraz. gidilip görülmesi gereken bir yer. kaya mezarları,saklıkenti,kelebekler vadisi,fethiye koyları muhteşemdi...

Balayı için gitmiştik Ölüdenize ve süperdi.Bayılırım ben oraya Lagün'e yani o bildiğimiz gördüğümüz fotoğraftaki o mavi o güzel denize ulaşmak için kaldığımız otelden biraz yürüyerek ve ücret ödeyerek giriyorduk.özellikle çocuklar için süper bir yer orası.deniz sığ ve çok temiz.şimdi orda olmak vardı yaaa

ben yeni gördüm herhalde tatile gitmişsinizdir fethiyede oturuyorum deniz hemen derinleşiyor oraya belcekız deniliyor ama çocuk varmış o zaman size tavsiyem lostsun un dediği gibi biraz ileride ücretli plaj var orası çocuklu aileler için süperdir hem temiz hemde çok çabuk derinleşmiyor giriş ücreti adam başı 3.50 ytl gidecek olanlar varsa yazıyım dedim :)

2 hafta önce ölü denizden geldik.
denizi çok güzel tabiri caizse boncuk mavisi rengi var. yüzme bilmeyenler için biraz dalgalı ama:)
dalga aldığıyla karaya atıyor insanı. birden derinleşen bir yapıya sahip. deniz kenarı dipte kaldığı için nemli ama hisarönü serin.
sivri sinek oluyor giderken yanınızda ilaç bulundurmayı unutmayınız.
kaya kenti saklıkenti kelebeklervadisini görmeden dönmeyiniz.
evet arkadaşlara katılıyorum kesinlikle bir tekne turu yapınız.
görülmeye değer bir yerdi yaniiiiisırnaşık şey
hatta seneye aynı yere gitmeyi bile düşünüyoruzsengözlerimebaksanab

X