Kzlar bebeim dn sabah terketti beniii :( :( :( :(

6 HAFTALIKTI değerlerim hep düşüktü ama hiç bizaman umudumu kaybetmemiştim ama dün sabah acil dr.a kaldırıldım malesef düşmüş dedi ağlamaktan mahvoldum. Allah'tan hayırlısı nediyelim.......... :gitme: :gitme:

cannim cook uzuldum yaaa,,,tabiki uzulme diyemem uzulmemek elde degil ins ins ins rabbim en kisa zamanda meleginin kardesini gonderir sana SAGLIKLI bisekilde,,,,

canımm çok üzüldümmm:KK43:(((((((((((( topiği görünce, altında ismini görünce başımdan aşşağı kaynar sular döküldü!! hamile olmana çok sevinmiştim.. nasip böyleymiş.inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın canım.. neolur üzme kendini... olan işte hayır vardır. Rabbim böyle istedi.. böyle oldu!! hayırlısı böyle imiş.. bol bol dinlen.. kendine iyi bak bu arada.. inşallah en kısa zamanda hamiş haberini verirsin bize. düşükten sonra çok çabuk hamile kalanları duyuyoruz. moralini bozma! çok öptüm seni..

cnm çok ama çok tşk ederim yatıyorum işte evde kanamam normal düşüklere göre çok çok fazla hiö kalkmamam gerekiyomuş bugün taburcu oldum eşimden allah razı olsun okula giden kızımada banada bakıyo sizlerin desteğide çok ii geliyo. sende k.i.b öptm cnm tekrar saol mafoldumben

canım, üzüldüm.. ama hayırlısı böyleymiş. herşeyde bi hayır var gerçekten. Allah 2. bebeğini kısa bi zamanda kucağına almayı nasip eder inş. sağlıklı olsun gerisi önemli değil. üzülme,meleğin sana ahirette şefaat edecek

bu arada benim arkadaşım , o kadar çok çocuk istiyodu ki,bi gün hamile olduğunu öğrendi havalara uçtu.. bebeğini dünyaya getirdi,20 günlükken kaybetti.. artık üzüntüsünü siz düşünün. 2. bebeğine hamile kaldı,onu da dünyaya getirdi 6 günlükken kaybetti. şimdi 5 yaşında bi oğlu var. Allah onu bağışlasın. dünyaya getirdikten sonra kaybetmek daha acı. belki onun dünyaya gelmesi hayırlı değildi ve Allah doğmadan çekti aldı onu.buna inan. gerçekten herşeyde bir hayır var cnm

saolasın yaa gerçekten süper yazmışsın çok saol... ağlattın beni bu arada yazılarınla hayırlısı tabiki

canım çok geçmiş olsun Allah sabır versin. üzülme diyemem çünkü okuyunca benim bile içim parçalandı. ama bak kızın varmış onun için güçlü olacaksın. inşallah en yakın zamanda yeniden hamile kalır, bu defa bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.

Hayırlısı olsun canım...
Üzülme İnş.yeniden o duyguyu yaşarsın...

geçmiş olsun canım...aynı şekilde bende düşük yaptıp...
canım bu tür düşüklerde zaten oluşumunda hata olan döllenmenin dışarı atılmasıdır.....arkasından çabuk hamile kalırsın canım...üzme kendini....

geçmiş olsun canım gercekten cok üzüldüm ama allah böle olmasını istemiş emin olki tekrar o duyguyu yasıcaksın

Herkese Çok ama Çoooook teŞekkÜrler desteklerınz ıÇın... Cenab_ı allah herkese hayırlı evlat nasıp etsın..........

canım çok geçmiş olsunn her şerde bir hayır vardır demek gerek tatlım yaa allah sabır versinn

canım başın sağolsun allahtan hayırlısı yaradılışı tam olan evlatlar nasip etsin allah bizlere inş çok daha güzel bir gebelik yaşar ve bebeğini kuçağına alırsın.

hayırlısı canım bende 5 gün önce kimyasal gebelik geçirdim akıp gitti üzülme ne olur inşallah bir dahakine tutunacak

cnm çok geçmiş olsun,üzülme ne olur,bende 2 tane düşük yaptım,ama ne yapalım,hayırlısı diğelim

canım benim hiç üzülme olurmu.
allah sabır versin sana.demekki dünyada kısmeti yokmuş.inşaallah en yakın zamanda bi melek daha gelir.

cnm benim yaa

çok üzüldüm allahım kimseye yaşatmasınn..

allah sabır versin cnm kendini bırakma allah büyük ...

hepinize çok çoooooooooooookkkk teşekkürler arkadaşlar sizlerin yazılarını her okuduğumda inanın moralim yerine geliyo allah hepinizden razı olsun. Allah herkese sağlıklı gebelikler nasip etsin..........mafoldumben mafoldumben

hayırlısı canım bende 5 gün önce kimyasal gebelik geçirdim akıp gitti üzülme ne olur inşallah bir dahakine tutunacak

allah sanada sabır versin cnm inş. tekrar hamile kalısrın en kısa zamanda tşkler:çok üzgünüm:

X