kuzuuuuuuuuuuu :) :) :)

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
234
0
kızlarr 2 gece önce rüyamda ben bi yolda yanlız basıma yürüyodum arkamdanda bi kuzu kosarak geliodu,bende arada ona bakıodum ama o hep beni takip ediodu... şutarafagitti şimdi tabirine bakma fırsatı buldum rüyada kuzu görmek güzel bir çocuğu olacağına işaretmişşşşşş :dance: nasıl sevindim anlatamam adetime 1 hafta var acaba hamilemiyimmm diye düşünmeye başladımmm...inşallahhhh rüyam gerçek çıkarr hayırlısıyla hamileyimdirr inşş :Saruboceq:

CNM NE KADAR GÜSEL BİR RÜYA BU ALLAIM İNŞ DUALARIMIZI KABUL EDER BİTANEM! EEEE BEBİŞİN OLURSA ARTIK KUZUM DİE SEVERSİN İŞTE kaydirigubbakcemile3 hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

ay ne güzel benimde adetime 2-3 gün var. keşke bende hamişsem bende rüya görsem.inşallah sende hamişsindir.

kızlarr 2 gece önce rüyamda ben bi yolda yanlız basıma yürüyodum arkamdanda bi kuzu kosarak geliodu,bende arada ona bakıodum ama o hep beni takip ediodu... şutarafagitti şimdi tabirine bakma fırsatı buldum rüyada kuzu görmek güzel bir çocuğu olacağına işaretmişşşşşş :dance: nasıl sevindim anlatamam adetime 1 hafta var acaba hamilemiyimmm diye düşünmeye başladımmm...inşallahhhh rüyam gerçek çıkarr hayırlısıyla hamileyimdirr inşş :Saruboceq:
moyemm canım benim.. rüyan hayır olsun inşallah.. :teytey:
inşallah bebekin tutunmuştur sana .. kaydirigubbakcemile :lepi:
rabbim daha fazla bekletmeden tüm isteyenlere nasib etsin dayanamayacak hale getirmesin
:Saruboceq:

canımm .çok benzer bir rüyayı bende görmüştüm. iki tane kuzu gördüm ama nasıl bembeyazlar.. birisi koştu koştu kucağıma atladı. omzuma yattı öylece. biz de güya arabayla gidecekmişiz. herkes bırak diyo. yok diyorum bırakmam baksanıza nasıl koştu geldi bana.

o ay hamile kalmıştım canım.

bu ay olmasa bile bence yakında hamile kalırsın inşallah.

ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN CANIM.işallah olur SENDE BİZLERİ TEZYE YAPARSIN

allahımmm yine umutlandım kızlar yaa fisfisfis oysa hiç umudum kalmamıstı bu ay inşallahhhhhhh allahh hepimizin gönlüne versinn :1hug: güzel dilekleriniz için çokkkkkkkkk teşekkürrrr a.s. :nazar:

X