Kuzucuklar için yeni aldığımız ..

ceyo16

Annesinin gülü
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2009
6.858
1
Arkadaşlar doğum öncesinde bir sürü şey aldık bebişlerimiz için,şimdi bunları kullanıyoruz yavaş yavaş,en çok kullandığımız ya da alınmasını tavsiye ettiklerimizi,memnun kaldıklarımızı paylaşalım mı burada ,ne dersiniz?
Ve bundan sonra alacaklarımızı da ekleriz??

ben geçen hafta 'Play....ll Egzersiz Arkadaşım' aldım,dün kurduk ilk defa ışıkları yanıp söndükçe müziğine göre bizim kız hareketlenmeye başladı,ama daha ellerini yukarı kaldırıp egzersiz yapamıyor tabi,ama çok eğlendi kızımız ,e biz de babasıyla onu seyrederken çok eğlendik.

fisher price yağmur ormanı serisinin ışıklı aynasını aldık çok eğlenio bizim böcek

Islak mendil, bebek bezi. En çok kullandıgım ve işe yarayan bunlar :1rolleyes:

Şaka bir yana Chicco you&me kanguru tavsiye ediyorum. Diğer kangurularda rahat edemedik.

chicconun ana kucağını aldık ama çok ağır yaa, kuzucuk da ağırlaşıyor zaten, odadan odaya zor taşıyorum valla .ana kucağı alırken hafif alınmalıymış meğersee

baby slıng almak istiyorum ama tavsiyeleri okumadım....kanguruya o kadar para vermek istemiyorum çünkü kızıma güvenmiyorum hoşlanıp hoşlanmaması hususunda....zira araba koltuğunu,bebek arabasını,bambusunu,dönencesini sevmediği gibi....babaannesinin evde avizeye tutturduğu dahası boyunlarından lastik yardımı ile idam ettiği kaydirigubbakcemile3 30 yıllık küçük bebeklerden oluşan dandik dönenceye bayılan tuhaf bir çocuk sahibi olduğum için yeni alacağım herşeye acaba diye düşünen biri oldum....uzun oldu dimi farkındayım ama ne yapalım idilde zor kızkaydirigubbakcemile

baby slıng almak istiyorum ama tavsiyeleri okumadım....kanguruya o kadar para vermek istemiyorum çünkü kızıma güvenmiyorum hoşlanıp hoşlanmaması hususunda....zira araba koltuğunu,bebek arabasını,bambusunu,dönencesini sevmediği gibi....babaannesinin evde avizeye tutturduğu dahası boyunlarından lastik yardımı ile idam ettiği kaydirigubbakcemile3 30 yıllık küçük bebeklerden oluşan dandik dönenceye bayılan tuhaf bir çocuk sahibi olduğum için yeni alacağım herşeye acaba diye düşünen biri oldum....uzun oldu dimi farkındayım ama ne yapalım idilde zor kızkaydirigubbakcemile

Babyslinglerin fiyatını araştırdın mı,markasını hatırlamıyorum ama (Premax miş ),biz de bir ara bakmıştık,o da kangurudan ucuz değildi.Ama sonra lullababy mi ne,onun bulmuştuk,o da 50 küsurdu.
Babyslingler sonradan bana çok kullanışlı gelmemişti,daha sıkış tepiş duruyor sanki onda.

sanırım benim mesajımı görmedin tugbis. Bu arada ana kucağı yurtdışından hediye geldi. Memnun sayılırım.

memnunmusun ana kucagından fiyatı baya yuksek bı urunde verdıgın paraya deydımı yanı
ben cesaret edıp alamzdım acıkcası :)))

Aslında hediye gelmeseydi de ben almaya niyetliydim. Kardeşim yurtdışında . Yeğenim için kullanıyorlardı aynısından. O taşıyordu sanırsın tüy gibi hafif. Ama bize hediye alıp yolladı. Daha bebek 4 günlükken bile eşim zor taşıdı. Geçenlerde kardeşim Türkiye'ye geldi. Tuna içinde iken taşıdı yine. Anladım ki o antremanlı biz ham kalmışız.

heheheh iyiyimiş :))kaydirigubbakcemile3

Aslında hediye gelmeseydi de ben almaya niyetliydim. Kardeşim yurtdışında . Yeğenim için kullanıyorlardı aynısından. O taşıyordu sanırsın tüy gibi hafif. Ama bize hediye alıp yolladı. Daha bebek 4 günlükken bile eşim zor taşıdı. Geçenlerde kardeşim Türkiye'ye geldi. Tuna içinde iken taşıdı yine. Anladım ki o antremanlı biz ham kalmışız.

eee koltuklar hafıf bıle olsa bebışler buyuyo :)) agırlasıyorlar. zaman zaman bzmde zorlandıgımız oluyo. evde idman mı yapsak ki kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X