Kuzicimm Sana Bi Sorum Olacak

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
kuzıcm merhaba bılıyorsun 2.denememde negatıf.yenı merkezım neresı olsun dıye bakınırken(aslında dr.umdan memnununm ama kararsızımda) memorıal ıle ılgılı sunu yazdıgını okudum.kuzenım dr u memorıalden andçyakasında bı merkeze gectı demıssın.bnm dr. da oyle de .adı acaba ebru ozturk mu.su ana anadolu saglık merkezınde calısıyor.eger oysa kuzenın memnun muyudu,nasıl sonuc almıstı.
ben 2 denememı de onunla yaptım.cok da memnunum aslında ama hastanenın ılgısız oldugunu dusunuyorum.yanı hemsırelerın.bılgı verılmesı gereken konularda hep yetersız kaldılar.transfer gununuzu haber vercz dedıler,ben aramasam haberm olmıcaktı.dr a onlardan daha kolay ulastım her zmn.ne zmn arasam,msj atsam mutlaka cvb verdı.
sımdı semra hanıma mı gıtsem dıye kararsızım.ama o da benı eger ekıbıne bırakacaksa ebru hn ztn onun ekıbınden bırı.bır fark olmayacak.ama hastane daha deneyımlı,ekıp daha kalabalık.burda 1 embrıyolog,3 hemsıre var.karasızım ne bılıım
cok uzattım galıba kusura bakma.dert adamı soyletrmıss:smiley-cool:
saol sımdıden

• Konu Sahibi EU3

Canım sen anadolu yakasında bir merkez mı arıyorsun? Bıde doktorun ille kadın mı olsun istiyorsun? Canım ilgilenirsen ben merkezimden cok memnunum Yeditepe ünv. Hastanesinde Prof. Dr. Cem Fıcıcıoğlu na yaptırdım. Ünv hastanesi olduğu içinde raporu kendileri cıkarıyor, ilgilenirsen tavsiye ederim Canım.

• Konu Sahibi EU3
Sevgili Ayşen, özel sorularınızı özel mesaj olmadığı için profil mesajlarından iletiniz. Şahıslara yönelik konu açmayınız.:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…