kuzey ege tatil önerileriniz??

crossroad

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2011
86
1
kızlar eşimle çanakkaleden çıkıp assos erdek küçükkuyu altınoluk ayvalık cunda sarımsaklı ya uzanan bi tur yapmayı düşünüyoruz... kimi yeri sadece gezip görüp geçicez kimi yerde konaklıcaz... bu konuda önerileriniz var mı acaba ... hangi otelde kalalım hangi plajda denize girelim?... hem yaz yeni başlıyo tatile gidecek arkadaşlar için de bu konu yardımcı olur umarım...

otel olarak yardımcı olamam yani fiyat olarak ve zevk olarak nelerden hoşlanırsınız
tarihi rum evlerini pansiyon yapmışlar ayvalık ve cunda adasında var birde denize sıfır otel ve pansiyonlar kısacası her bütçeye hitap ediyor
asos bence cennet ten bir parça gibi çok mükkemmel
hayatta 1 kere de olsa görülmesi gereken yerlerden biri
denizine girmedim soğukmudur sıcakmıdır bilmem ama denizin görüntüsü olağan üstü
küçükkuyu ,altınoluk güre denizi ılık güzel çarşısında gezmedim ama arkadaşımın altınolukta evi var çarşısının güzel olduğunu söyler
erdek bana göre 2 kere gittim 1er gece kaldım çarşısı güzel alış veriş yapabilirsin denizi ilk gittiğinde güzel tertemizdi geçen sene ise çok yosunluydu bize havuzu olan bir otelde kaldık mecburen çünkü yorgunduk.
ertesi gün direk ayvalık sarmısaklıda konakladık
sarmısaklı plajını tek geçerim yani hayatımda denizini bu kadar sevdiğim bir yer daha olmadı bu senede 1 günde olsa gidiceğiz eşimle
mutlaka cundada akşam üstü gezmelisin bol bol alışveriş yapmalısın sabun almayı unutma bolcana takı tezgahları var kadınlar için büyük nimet birde ara sokaklarını gezip bolca resim çekilmelisin
tatile hangi ayda çıkıcaksınız

tatile çıktık ve döndük mükemmeldi... söylediğiniz herşeyi heryeri gördük cunda, sarımsaklı , altınoluk vs... çok güzeldi... ame ben,m favorim kesinikle asos... bi daha tatile çıktığımda uğramadan dönmiyeceğim bi yer... kesinlikle süperdi... denizi mükemmel... ama öyle şatafatlı bi yer değil... kafa dinlemek için bire bir bi yer...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…