Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kuzenim daha 13 yaşında ne yapalım yardım lütfen..

TinkerB

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2011
364
1
Kuzenimin yağlı ve hafif sivilceli bi cildi var, fondöten-kapatıcı kullanmaya başlamak istiyordu ama kıytırık bi kapatıcıyla başlayayım diyip Golden Rose'un kapatıcı görevi de gören stick fondötenini almış daha kullanmadı ama sizlerden kullanan var mı yağlı ciltte problem yaratır mı, eh bi de çok genç telaşlandım Ya da ben stick kullanmadığım için bilmiyorum, nemli süngerle mi kullanırsa daha iyi olur? Kapatıcı olarak kullanması gerektiğinde nası kullanıcak? Yardım bekliyoruz

Canım bence kullanmasın onu cilt yapısına uygun daha hafif bi ürün alsın yaşı çok küçük, kendiyle çok ilgili haliyle ergen oldu artık sivilcelerinden rahatsız olabilir çok doğal yaşı için; ama bence ona çok gerek olmadığını anlatın ya da durumu makul şekillerde anlatıp kaliteli, sivilce oluşturmayacak bi ürün alın ondan önce de dermatoloğa gitsin mutlaka bence geçerse sivilceleri gerek bile kalmaz daha yaşı kaç bebek gibi çıkar cildi sonra

Canm sivilce problemi pek görünmüyor ama sadece pütürleri ve hafif kızarıklıkları var leke halinde değil de bazı bölgelerde. Flormar'ı denettiricem ben memnun kalmıştım sivilce açısından, ya da clinique da iyiymiş sanırım ya su bazlı bi fondöten almayı düşünüyoruz ya da güçlü dermatolojik bi kapatıcı oriflame gibi. (Onlardan kendime de alıcam haa ) Sağol görüşün için

canım bence bu yaşta pudra falan alıştırmayın fondötenden uzak dursun renkli nemlendiriciler olabilir mesela cildine hoş bir ışıltı katar güzel gözükür fondöten ve pudradan daha az zararı olacağı kesindir

Nası düşünemediysem Senin önerebiliceğin bişiler var mı Avene'inkiler nasıldır acaba?

canım kuzenın cıldı daha tertemızdır.sakın kullanmasın erken yasta cıkar kırısıkları.eczanelerde ımex krem var fondaten gıbı fıyatıda 4 5 tl bısey.hem sıvılce olusumunu engellıyor hemde kapatıcı ozelllıgı var.arastırabılırsın

Canım onu bende küçükken fondöten gibi kullanmaya çalıştım ama olmadı belli oluyor ciltte Renkli nemlendiriciyi sordum olur dedi bugün çıkıp bakıcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…