kütüphanemdeki kitapların bazılarını satıorum

minilya

BOND GIRL 007
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2008
3.161
26
artıq yer kaplıyolar bende satmaya karar verdım..ılgılenırsenız göruselım özelden..

akmasallarzt2.jpg

16 ytl ye almıstım cok olmadı butun aşk masallarını konu alıor 6 ytl ye satıorum..

yazarı serkan özburun netten bakabılırsınız..

birdilektutbenimiinii2.jpg

yazarı maeve binchy
etiket fiyatı 22 ytl ve ben 7 ytl ye satıorum..

kitapla ılgılı yorumlar

"Rüzgar Gibi Geçti'den sonra okuduğum en etkileyici roman"
The Independent

"Öyküleştirme yeteneğinin olağanüstü bir anlatımla buluştuğu olağanüstü bir roman."
Jeffrey Archer

"Tam anlamıyla muhteşem bir roman: sürükleyici, ustaca resmedilmiş bir atmosfer. Üstelik çok eğlenceli."
The Los Angeles Times

canantanpe3.jpg

canan tanın en begenılen kıtap 20 ytl ye almıstım suan 7 ytl ye satıorum

"Biliyorum, imkansız aşk bu! Ama hükmedemiyorum kendime..." demişti Murat. "Çünkü, yüreğim seni çok sevdi!.."

Ardından da dizelere dökmüştü sevdasını.

"Yüreğim seni çok sevdi
O yürek talan
O yürek yangın yeri
O yürek sen istiyor
Bir tek seni..."

Aslı ile Murat’ın İstanbul-Bursa-Amerika üçgeninde yaşadıkları destansı aşkın öyküsü... Herkesin kendinden bir şey bulabileceği kadar gerçek...

hadibanasenianlatzb8.jpg

içinde çok guzel şiirler var gercekten..3 ytl ye satıorum kaça aldımı hatırlamıorum:dance:

tibetingelikpnariu3.jpg

bilirsiniz bu kitabı en ünlü kıtap ıcerısınde bazı hareketler var devamlı yapanlar derlerıne deva bulmuslar..ama ben uygulamadım nedense..sadece okudum hehe

sanırım 8 ytl ye almıstım..4 ytl ye satıorumkaydirigubbakcemile3

engzelakhikayeleripm9.jpg

bu kıtabı tum kıtaplarımdan ayrı tutarım cok guzel bır kıtap içinde cok anlamlı hıkayeler var super ötesı..9 ytl ye verıorum

yüreğim seni çok sevdi ve bir dilek tut benim için ile ilgileniyorum canım özelden ödeme ve kargo hakkında bilgi verirsen sevinirim

X