Kuşlar sonuçlarıma bakar mısınız

515680

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2023
211
73
29
Herkese merhaba bugün yaptığım hormon testlerimin sonuçları şöyle
FSH 6,40
LH 11,10
E2 36,40
Ne düşünüyorsunuz arkadaşlar değerlere o kadar yabancıyım ki yorumunuz nedir ? Bir de yarın doktora gideceğim bana tavsiyeniz varsa çok mutlu olurum

Bunlara göre yorumlayabilirsin canım ama prolaktin ve amh da baktır onlarda önemli

Eklentiler

• Screenshot_2023-05-10-23-34-18-331_com.android.chrome.jpg
    54,8 KB · Görüntüleme: 77
Lh hafif yüksek gibi TSH da yok onada baktır bide adetin ikinci günü genelde doğru asıl sonuclar elde ediliyor adetin ikinci günü baktırsan dha iyi olur değerlerine prolaktin için de soda incir dere otu tüketme öncesinde bunlar yukseltebiliyotmus

Cevap için sağol kuzum. Adetin ikinci gününde verdim. TSH 3,92 prolaktin 19,70
Lh değerim FSH değerinin Aktuna düşmeliymiş gebelik için burada öyle yazdılar . Umarım düşer

Cevap için sağol kuzum. Adetin ikinci gününde verdim. TSH 3,92 prolaktin 19,70
Lh değerim FSH değerinin Aktuna düşmeliymiş gebelik için burada öyle yazdılar . Umarım düşer
Rica ederim kuzum inşallah düşer Allah'ın izniyle ne kadar süredir İstiyorsun

Rica ederim kuzum inşallah düşer Allah'ın izniyle ne kadar süredir İstiyorsun
2 aydır korunmuyoruz. Zaten adet düzensizliğim çıktı ve bu hormon testini yaptı doktor Tsh ve lh değeri beni korkuttu. Bilmiyorum yarın doktor bir ilaç felan verir heralde . Bir de yumurta sayıma bakmak istiyorumumarım bakar

Sen iste amh degerime de bakar mısınız diye istedikten sonra da bakar diye düşünüyorum büyük ihtimalle verir ilacı da

Doktora gittiğimde ilk başta mm follikül kistler mevcut göründü sonra kendi doktoruma gittiğimde ise bisey yok polikistik görünüyor yumurtalıkların sorun teşkil etmez dedi ve gönderdi 2.gunu hormon testleri yaptırdım şu şekilde ;
Lh: 3.02
Fsh: 7
Estradiol: 149
Tsh: 2.37
Serbest t 4: 0,954 ng/dl
Prolaktin: 9.86
Normal mi nasıl test sonuçlarım lütfen yardım edin hamile kalmam da bi engel teşkil ediyor mu bu değerler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…