Kuşadası'nda balayı

ndrcn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2009
917
0
Kızlar Kuşa.s.adasında balayı yapan var mı aranızda.Biz 27 haziranda gidiyoruz fikirlerinizi bekliyorum

Bizimde dugunumuz 5 Mart ta tatlim, bizde kusadasinda gecirmeyi planliyoruz balayimizi.. Kizlar hangi otelde kaliyosunuz bizede fikir olsun.. biz su anda arastirma icindeyiz..

çok güzel tavsiye ederim..........memnun kalırsınız kuşadasından :) mutluluklar

:))) ohh birilerini görmek ne güzel..Yarenkacım 7 gün sonra da biz geliyoruz..27 haziran -3 temmuz. Sealight Resort hotel..
Teşekkür ederiz cnmm

biz de pine bay da yapmıştık balayımızın ilk ayağını :))) kuşadası güzeldir. mutluluklar arkadaşlar

Kıslar kuşadasına gidiyoruz kesin..
Lakin bildiğiniz bir otel varmı..Kalabalık bir yer olsun istemiyorum.
Butik otel tarzı ama onlarda çok pahalı herşey dahil olan bir yer biliyor musunuz???
Yeşillik deniz güneş aşkım ve ben ayy ne güsel olurrrrrr:asigim:

Butik otel tarzı ama onlarda çok pahalı herşey dahil olan bir yer biliyor musunuz???

her hafta sonu kusadasında hersey dahıl otellere gıdıyoruz esımle.
pıne bay holıday resort'ü tavsıye ederım..

Kızlar bizde bu hafta sonu kuşadasındayız eşimle kaçamak yapacağız aşkım iyi bilinen bir tur şirketinde çalışıo olmasına rağmen başka turlardanda bakıyoruz ekonomik olması açısından yada otelden birebir müsaitlik alıyoruz ama hala karar veremedik.

Tatlım goldengate otele bak istersen butik otel ve 58.50 fiyatı ama yarım pansiyon tam senin istediğin gibi bir yer.

Bu hafta sonu belki bizde oraya geliriz gerçi biz herşey dahil düşünüyoruz ama hoş burasıda.

En önemliside internetten şikayet, tavsiye bunlara bakın oteller hakkında. İsim vermek istemiyorum gidip görmedim de ama resimlerinden bir otel beğendim denize sıfır kuşadasında en çok şikayet alan otel olmuş. Turizm ve sağlık bakanlığı gizli kamerayla çekim yapacağını yazmış yani incelemeye alınacak. İyi araştırma yapmak lazım bu konuda.

Tatlım goldengate otele bak istersen butik otel ve 58.50 fiyatı ama yarım pansiyon tam senin istediğin gibi bir yer.

Bu hafta sonu belki bizde oraya geliriz gerçi biz herşey dahil düşünüyoruz ama hoş burasıda.

En önemliside internetten şikayet, tavsiye bunlara bakın oteller hakkında. İsim vermek istemiyorum gidip görmedim de ama resimlerinden bir otel beğendim denize sıfır kuşadasında en çok şikayet alan otel olmuş. Turizm ve sağlık bakanlığı gizli kamerayla çekim yapacağını yazmış yani incelemeye alınacak. İyi araştırma yapmak lazım bu konuda.

Evet tavsiye üzerine gitmek daha iyi...Sonuçta resimlerden ne kadar anlaşılırki..Hepsi güzel görünüyor zaten...Bende o yüzden buraya yazdımki giden birilerinden tavsiye alaym diye..Benimde korktuğum şeydir kötü bir yer çıkarsa diye..

her hafta sonu kusadasında hersey dahıl otellere gıdıyoruz esımle.
pıne bay holıday resort'ü tavsıye ederım..

Pine Bay Holiday oldukça pahalı gözüküyor. Kişi başı 200 küsur gibi bir fiyatı var. Balayı için olabilir tabiki ama her hafta sonu gitmek için oldukça pahalı.

Evet tavsiye üzerine gitmek daha iyi...Sonuçta resimlerden ne kadar anlaşılırki..Hepsi güzel görünüyor zaten...Bende o yüzden buraya yazdımki giden birilerinden tavsiye alaym diye..Benimde korktuğum şeydir kötü bir yer çıkarsa diye..

Kuşadası düşünmezseniz harika bir yer tavsiye edebilirim canım. Çeşmealtı Can Motel & Beach Club. Alaaddin Can Bey oldukça ilgili bir işletmeci.

Bakmak istersen buradan => Can Motel & Beach Club emealt / Urla / zmir - Tatil Oteli - Neredekal.com bakabilirsin.

Ama bu ay yerleri yok, bizde orayı sorduk doluymuş maalesef belki başka aylar için fikir olabilir.

Fiyat olarak çok uygun yeşillikler içinde sessiz sakin müthiş bir yer.

Gidenlerin yorumlarınıda okumayı unutma. Olumsuz hiç bir yorum yok.

Fantsy Hotel De Luxe, Pine Bay, Grand Blue Sky ve Grand Belish Hotel Kuşadası için önerimdir.

X