kuşadası taraflarında..

zelibon

İKİZ ANASI :)
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2014
8.630
6.513
37
bukadar üst üste konu açacağım hiç aklıma gelmezdi..

ramazan bayramından sonra kayınvalidemlerle tatile gidiyoruz..kuşadası tarafları olsun dedik..ama uygun apart yada küçük motel tarzı yerler biliyor musunuz??tam pansiyon yada yarım pansiyon olabilir..tek takıntım banyo..perdeli olmaması lazım...2 ayrı çift kişilik oda tutulcak inşallah...

yani lafı uzatmayayım oraları gören kalan varsa hem kalıncak pansiyonlar ve oralarda gezilcek olan yerleri biliyorsa benimle paylaşsın

Simdiden iyi tatiller. Internet uzerinden kendi fiyat araliginiza gore yerlerden rezervasyon yaptırabilirsiniz biz hep oyle yapıyoruz

Simdiden iyi tatiller. Internet uzerinden kendi fiyat araliginiza gore yerlerden rezervasyon yaptırabilirsiniz biz hep oyle yapıyoruz

aslında baktım ama fiyatlar pahalı geldi..oteller var genelde..
buarada teşekkür ederim :)

kuşadasına daha önce gittiniz mi bilmiyorum ama o bölgedeki en kötü deniz kuşadasındadır hiç otelde kalmadın o taraflarda ama sorabilirim orada yaşayan arkadaşlarım var.

kuşadasına daha önce gittiniz mi bilmiyorum ama o bölgedeki en kötü deniz kuşadasındadır hiç otelde kalmadın o taraflarda ama sorabilirim orada yaşayan arkadaşlarım var.

aaa hiç gitmedim..çeşmeye baktım biraz ama pahalı geldi..izmir tarafları olsun dedik..

aaa hiç gitmedim..çeşmeye baktım biraz ama pahalı geldi..izmir tarafları olsun dedik..

şöyle söyleyeyim, kuşadası merkezin denizi de kötü, şehir de baya şehir yani hiçbir ambiyansı yok, ama davutlar ya da güzelçamlı tarafları daha güzel, yani gece alemlerine falan akmayacaksanız kuşadası merkeze değil de civarlarına gidin. çeşme cidden pahalı, değmez.

Kusadasi Davutlar papatya otelde arkadaşım kaldı fiyati uygun sanırım bi araştır istersen

arabayla gidicez ilk etapta kalcak yer olsa yetecek sonra gezeriz..ama dün kayınvalidemlerle konuştuk uzğa gitmeyelim diyor..bakalım napıcaz??

arabayla gidicez ilk etapta kalcak yer olsa yetecek sonra gezeriz..ama dün kayınvalidemlerle konuştuk uzğa gitmeyelim diyor..bakalım napıcaz??

Baktim simdi tekirdagdaymissiniz, bozcaadaya gidin derim ben :) daha da yakin istiyorsa saroz a gidin, hayatimda bu kadar temiz deniz gormedim :)

Baktim simdi tekirdagdaymissiniz, bozcaadaya gidin derim ben :) daha da yakin istiyorsa saroz a gidin, hayatimda bu kadar temiz deniz gormedim :)

saroza erikliye geçen sene gittik..bana kalsa ben yine oraya gitmek isterim..kesinlikle harika denizi...geçen sene mavi deniz anası yanımızdan geçti okadar temiz yani..kazdağlarına gidelim diyorum..belki oraya gideriz ...uani ben öyle düşünüyorum bakalım onlar ne dicek..bozcadaya eşimle başbaşa gitmek istiyorum :)

Simdiden iyi tatiller, kusadasinin elenmesi isabet olmus aslinda, cidden en sevmedigim tatil mekanidir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…