Kurutulmuş buket saklama

Pinky9

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
560
149
kızlar linkteki gibi bi çiçek gelmişti bana sözümde, ben bu gülleri baş aşağı şekilde duvarıma astım 1 senedir öyle duruyor ve kuruttum. ama tozlanıyor falan napacağımı bilemedim. başka şekillerde saklayan var mı tepsi , çerçeve vb şeyler yapıyolarmış sanırım bikaç kişiden duydum da nette örnek göremedim. kurutmadan mı bişeyler araştırmam gerekirdi :/

https://www.google.com.tr/search?q=...hXCECwKHcouCmwQ_AUICCgB#imgrc=Aw7ezym15AcRcM:

Benim de var kurutulmuş bir buketim..
Ama ben gazeteye sarıp kutunun içinde kuruttum hala da o kutuda duruyor..
Ne yapacağımı bilmiyorum ama 1.5 senedir kutuda, tozlanma falan hiç yok en azından ter temiz duruyor..
Ne yapacağınıza karar vermediyseniz bir kutuda ya da kolide saklayın derim, hiçbirşey olmuyor..

Cerceveciler onlara cerceve yapiyor bizim idarecimiz kizinin evlenme teklifi buketini cerceveciye yaptirmisti gayet guzel olmustu ben buketimi attim vala kuruyunca:)

Cerceveciler onlara cerceve yapiyor bizim idarecimiz kizinin evlenme teklifi buketini cerceveciye yaptirmisti gayet guzel olmustu ben buketimi attim vala kuruyunca:)

Çok güzel fikir, evlenince ben de yaptırırım belki, kutuda durmasından iyidir :)
Teşekkür ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…