Kuruma çizgisi birkaç güne pozitif olabilir mi

minikbaykus

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
483
106
32
Slm arkadaşlar reglime 3 gün var. Dün gece dayanamayıp test yaptım. Çok mu erken yaptım yoksa bilmiyorum. İlk beş on dk negatifti. Sabah kalktım ikinci çizgi çok hafif bellli belirsiz görünüyor. Bilgisi olan yazabilir mi lütfen. Erken yaptığım için mi öyle oldu sizce böyle olup adet günü pozitif çıkan var mı. İlk 5 dk çıkmadığı için geçersiz biliyorum. Bı umut işte 😔

Slm arkadaşlar reglime 3 gün var. Dün gece dayanamayıp test yaptım. Çok mu erken yaptım yoksa bilmiyorum. İlk beş on dk negatifti. Sabah kalktım ikinci çizgi çok hafif bellli belirsiz görünüyor. Bilgisi olan yazabilir mi lütfen. Erken yaptığım için mi öyle oldu sizce böyle olup adet günü pozitif çıkan var mı. İlk 5 dk çıkmadığı için geçersiz biliyorum. Bı umut işte 😔
Erken yaptığınız için değil sabah kalkıp tekrar baktığınız için öyle oldu. Kuruma çizgisi olmuş sabah ilk idrarla başka test denemeliydiniz.

Açıkçası ben de regl öncesi yaptım. Çizgi yoktu. Dün reglimin ikinci gecikme günüydü. Bir çizgi çıktı ama anlamadım. İsterseniz açtığım konjya bakın

X