Kuruluktan ya da kendini kasmaktan kaynaklanmayan ağrılı cinsek ilişki neden olur

Yagmur9248

Guru
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2011
477
83
İlişki esnasında üst pozisyonda genelde karnım ağrıyor diğer pozisyonlarda bazen oluyor ama üstte karın içinde ağrı oluyor. Açıkcası ben gaz problemi olunca o baskıyla ağrı yaptığını düşünüyordum önemsemiyordum ama şimdi öyle bir sorunum yokkende olduğunu fark ettim. Her pozisyonda olmuyor üstteyken oluyor. Adet düzensizliğim ya da aşırı kanama durumum yok böyke bir durum yaşayan var mı ? Haftaya doktora gideceğim ama aklıma takıldı

Evet bende de üstteyken ağrı olurdu. Hiç duramazdım. Karın da değil ama daha aşağılarda tarif edemiyorum.
Ben üstte asla sevişemezdik.
Doğumdan sonra geçti bir anda.
Cinsel hayatın kalitesi arttı:)
Ben vajinanın dar olmasına bağladım doğumdan sonra özüne döndü dedim.

Evet bende de üstteyken ağrı olurdu. Hiç duramazdım. Karın da değil ama daha aşağılarda tarif edemiyorum.
Ben üstte asla sevişemezdik.
Doğumdan sonra geçti bir anda.
Cinsel hayatın kalitesi arttı:)
Ben vajinanın dar olmasına bağladım doğumdan sonra özüne döndü dedim.
Ben ustteyken daha zevkli geçiyor

Ben üstte iken çok muvaffak olamıyorum birde çoğunlukla ilk giriş esnasında ağrı demeyimde rahat olmuyor

İlişki esnasında üst pozisyonda genelde karnım ağrıyor diğer pozisyonlarda bazen oluyor ama üstte karın içinde ağrı oluyor. Açıkcası ben gaz problemi olunca o baskıyla ağrı yaptığını düşünüyordum önemsemiyordum ama şimdi öyle bir sorunum yokkende olduğunu fark ettim. Her pozisyonda olmuyor üstteyken oluyor. Adet düzensizliğim ya da aşırı kanama durumum yok böyke bir durum yaşayan var mı ? Haftaya doktora gideceğim ama aklıma takıldı
Yara olabilir.

X