Saç Bakım Ürünleri kuru ve kabaran şekle girmeyen saçlar için şampuan ve krem önerileri?

ELA_gnc

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
96
0
selam kızlar

benim saçlarım banyodan sonra kendi halinde kuruyunca kabarıyo ve dökümlü yumuşacık olmuyo ...bitkisel şampuan kullandım ama faydasını göremedim.....

şöyle hani duştan sonra ıslak saça sürebileceğim saçı yumuşacık yapan düzleştirmeyi kolaylaştıran dökümlü yapan

bildiğiniz bi ürün varmı??? çok acil yardım kıssssssslaaaaaaaaaarrrrrrr Çok üzgünüm çoook

yokmu arkadaşlar önerileriniz ..

saçım için durulanmayan pürüzsüz gösteren bi ürün arıyorum acil yardımmmmmmguclubacismile

gliss sıvı saç bakım kremini öneririm bir dene ben faydasını gördün belime kadar uzun ve gür saçlarım var özellikle banyodan sonra açmak çok zor oluyordu bu kremden sonra çok rahat açılıyor ben hergün kullanıyorum kuru saça da sürülebiliyor yumuşacık yapıyor saçları ben sarı olanı kullanıyorum ayrıca bir başka önerim daha var oda gliserin saçı çok yumuşatıyor onu da banyodan sonra ıslak saça sürüyorum
bir de şu kuaförlerde kullanılan fısfıslı şişeler var ya onlardan aldım içine su birkaç damla gliserin yağı bir kaç damla bebe yağı koydum her gün taramadan önce bunu sıkıyorum sonra da saç kremini hem yumuşuyor hem de çok kolay açılıp fazla da kabarmıyor:78:

X