Kuru saçlar için maske

sophieaa

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
38
7
33
Kuru kabaran saçlar için nemlendirici maske önerileriniz?

Keratin içerikli maskeler iyi oluyor. Hatta direk keratin botoks yaptırabilirsiniz. Kabarıklıgı ve kuruluğu alıyor.

Keratin içerikli maskeler iyi oluyor. Hatta direk keratin botoks yaptırabilirsiniz. Kabarıklıgı ve kuruluğu alıyor.
Keratin bakımı dediğiniz dimi onda saç düzleşiyor sanırım ve yaptırmayı bırakınca saç daha kötü oluyor diyenler var ama

Keratin bakımı dediğiniz dimi onda saç düzleşiyor sanırım ve yaptırmayı bırakınca saç daha kötü oluyor diyenler var ama
Yok ben yıllardır yaptırıyorum. Kötü olmuyor hiç zaten saç yapısı gereği tekrar Keratini yok ediyor. Hatta ben daha uzun süre gitmesi için saçlarımı ıslak falan hiç bırakmıyorum. Ben kuaförde yaptırıyorum ama insanları evde de yapıyor. Keratin setleri vs satılıyor. Hiç olmadı kendinize Keratinli bir tane maske alın saç kremi yerine onu kullanın

diğer arkadaşları bilemiyorum ama ben yaşadım. benim de düz sevdiğim ve muhtemelen dalgalı olan saçlarım var. düz kullanmaya çalışıyorum öyle de çok kabarıyor diye yaptırdım . 1 ay güzeldi ama sonrasında aşırı kurudu ve öncesinden daha kötü oldu . ısıl işlemle her yere uygulandığı için tepemdeki kısa saçlar da etkilendi , iyice diken gibi oldu . boydan kestirmek de işe yaramıyor. sürekli yaptırmayacaksan bence hiç girme. haftada uçlara hindistan cevizi yağı , diplere zeytinyağı, hint yağı, yılan yağı , badem yağı kombosu sürebilirsin

X