Kuru incir kürü

Yesmar Yesmarr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2021
2.305
1.433
Merhaba kizlar bir yaz geçti hamile kalmadım bir aya yakındır incir havuç kürü yapıyorum düzensiz adet oluyorum normal kırk beş günde bir oluyorum ama şuan tam 53 gündür olmuyorum su gibi akıntım var sağ göğsüme ağrı atıyor acaba böyle su gibi akıntı gebelik belirtisi mi

İncir kürünü bende denedim gercekten ise yariyor ilacsiz dogal saglikli yan etkisini de gormedim şahsen dusuncem bendede ayni belirtiler oldu ve ben hamileyim su an

İncir kürünü bende denedim gercekten ise yariyor ilacsiz dogal saglikli yan etkisini de gormedim şahsen dusuncem bendede ayni belirtiler oldu ve ben hamileyim su an
Ayy rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin bana da nasip etsin inşallah kullandığın ilk ay mi hamile kaldin

Nasil yaptiniz acaba
Ben sadece 7 adet inciri 500 ml suda kaynatip sogutup ictim arti ben aslanpencesi cayinida demleyip ictim kadin hastaliklari icin bence birebir yillardir iciyorum belli araliklarla zaten ne kist ne ne adet duzensizligi herhangi bisi cok sukur uzun yillarda dr sikayetim olmadigi icin gitmedim sadece hamilelikte rutin kontrollerime gidiyorum su an

Prolaktin hormonunu arttırabilir hanımlar , dikkat etmekte fayda var
Bende bir süre incir kürü bir sürede kuruincir. Zeytinyağında yedim yumurtaların büyümesinde iyi fakat prolaktini artırıyor gibi . Birde bunları uyguladıktan sonra rahimde polip çıktı oyüzden dikkatli uygulamak lazım abartmamak lazım .Hamile kalmak için düzenli ve iyi beslenmek en iyisi

Kesinlikle ölçülü olmakta fayda var :) Allah herkesin gönlüne göre versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…