Pudra, Fondöten, Kapatıcılar kuru cilde sadece pudra sürülürmü?

ikos

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
59
0
kızlar merhaba:)kuru bir cildim var,bugüne kadar ne fondoten ne de pudra kullandım ama kullananlar hoşuma gidiyor.sizce kuru cilde sadece pudra yeterli olur mu bilmiyorumkismile

Son düzenleyen: Moderatör:
tatlım kuru cilde pudra bilmem ki fondöten iyi olur gibi bence.fondöten nemli gibi durur pudra kadifemsi gibi gösterir cildi ve daha çok fondotenin üzerine sabitlemek için sürülür.ama illaki pudra kullancam diyorsan güzel bir nemlendiricinin üzerine sürebilirsin ve güzel bir aydınlatıcıyla beraber :)

tatlım kuru cilde pudra bilmem ki fondöten iyi olur gibi bence.fondöten nemli gibi durur pudra kadifemsi gibi gösterir cildi ve daha çok fondotenin üzerine sabitlemek için sürülür.ama illaki pudra kullancam diyorsan güzel bir nemlendiricinin üzerine sürebilirsin ve güzel bir aydınlatıcıyla beraber :)

teşekkürler cevabın için canıma.s.

peki kuru cilde önerebileceğiniz fondöten var mı acaba??

Kesinlikle fondoten kullan ve kullanmadan 15_20 dak önce bir yüz nemlendirici kullanabilirsin,fondoten olarak loreal veya clinique markaları denebilirsin

rica ederim tatlım eğer fondoten kullancaksan MAC ın ürünlerini kullanabilirsin loreal ve mac factör de evet güzel pudra yoğunluğu güzel.MAC ın gözaltı aydınlatıcılarıda çok güzeldir bunuda denemelisin bence.pudrada max factörün pudrasını kullanabilirsin ben kullanıyorum ve çok memnunum.ama tabi altına güzel bir nemlendirci şart tatlım.

Fondoten kullanmalısın canım hatta cok kuru bır cılde sahıpsen yag bazlı fondotenler senın ıcın daha uygun olur ondn sonra seffafımsı bır pudrayla sabıtleyebılırsın :KK3:

cildini iyice nemlendirdikten sonra
yağlı bir fondöten sürüp transparan pudrayla sabitlemek bu kadar:KK34:

X