Selülit kurtulmuş olanlar lütfen yardım edin :(

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

tweety94

Guru
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2011
260
16
kızlar henüz 16 yaşındayım ve bacağımın yan taraflarında kitleler halinde selülitler var. kaçıncı dereceden olduğunu bilmiyorum ama bağdaş kurup oturduğumda bile sanki orası ayrı bir parçaymış gibi kıvrılıp toplanıyor. kola, kahve, konsantre meyve suları kesinlikle tüketmiyorum ve artık günde 2,5-3 litre su içmeye çalışıyorum. ama yapabileceğim başka birşey var mı hiçbir bilgim yok. yakında tatile çıkıcaz zaten bu görüntüden kurtulmak istiyorum kurtulmuş olanlar varsa lütfen yardım edin:84::84::84:

bi anda geçmez bence sağlıklı beslenmeye devam et cnm faydasını görürsün mutlaka

gerçekten de can sıkıcı selulitler için radyofrekans uygulaması yaptırabilirsin. ben yaptırdım ve çok memnun kaldım. tek yapman gereken yanında bol su içmek ve yağlı yiyeceklerden uzak durmak. birkaç seans sonra hemen farketti. tavsiye edebilirim sana. ben bakırköyde gittim.

kızlar henüz 16 yaşındayım ve bacağımın yan taraflarında kitleler halinde selülitler var. kaçıncı dereceden olduğunu bilmiyorum ama bağdaş kurup oturduğumda bile sanki orası ayrı bir parçaymış gibi kıvrılıp toplanıyor. kola, kahve, konsantre meyve suları kesinlikle tüketmiyorum ve artık günde 2,5-3 litre su içmeye çalışıyorum. ama yapabileceğim başka birşey var mı hiçbir bilgim yok. yakında tatile çıkıcaz zaten bu görüntüden kurtulmak istiyorum kurtulmuş olanlar varsa lütfen yardım edin:84::84::84:[/QUOTE ]

Kendimi bildim bileli çok su içerim,asla cola,kahve asitli yiyecekler tüketmem yinede var selülitim :KK14:
ama düzenli egzersiz yaptığımda hafifliyor sıktığımda görünüyor masa başı çalışınca hareketsiz kaldığım için oluyor sana tavsiyem bol bol yürü hayatında hep hareket olsun düzenli egzersiz hafifletir bide varsa masaj aletin evde onunla masaj yap tuz kullanıyosanda azalt

Son düzenleme:
kızlar henüz 16 yaşındayım ve bacağımın yan taraflarında kitleler halinde selülitler var. kaçıncı dereceden olduğunu bilmiyorum ama bağdaş kurup oturduğumda bile sanki orası ayrı bir parçaymış gibi kıvrılıp toplanıyor. kola, kahve, konsantre meyve suları kesinlikle tüketmiyorum ve artık günde 2,5-3 litre su içmeye çalışıyorum. ama yapabileceğim başka birşey var mı hiçbir bilgim yok. yakında tatile çıkıcaz zaten bu görüntüden kurtulmak istiyorum kurtulmuş olanlar varsa lütfen yardım edin:84::84::84:[/QUOTE ]

Kendimi bildim bileli çok su içerim,asla cola,kahve asitli yiyecekler tüketmem yinede var selülitim :KK14:
ama düzenli egzersiz yaptığımda hafifliyor sıktığımda görünüyor masa başı çalışınca hareketsiz kaldığım için oluyor sana tavsiyem bol bol yürü hayatında hep hareket olsun düzenli egzersiz hafifletir bide varsa masaj aletin evde onunla masaj yap tuz kullanıyosanda azalt
3 haftadır devam ediyorum selulitlrimde azalma var ama kitleler hala duruyor :KK43:

gerçekten de can sıkıcı selulitler için radyofrekans uygulaması yaptırabilirsin. ben yaptırdım ve çok memnun kaldım. tek yapman gereken yanında bol su içmek ve yağlı yiyeceklerden uzak durmak. birkaç seans sonra hemen farketti. tavsiye edebilirim sana. ben bakırköyde gittim.

Bunu daha onceden hiç duymamıştım çok teşekkürler arastiricam :)

Rica ederim ne demek. Radyofrekans deri altını ısıtan bir yöntemmiş.
acı sızı ağrı da yok. yaptırıp işime geri dönebiliyorum hatta. bakırköy meydanında merkezi bi yerde.
tamamen kurtulamadım tabii ama ciddi azalma var.

canim Thermo-C diye bi cihaz var 4 ayri yontemi birarada kullaniyomus ben yaptirdim tamamen yok olmadi ama ciddi azalma oldu tavsiye ederim.:KK34:

X