kürtajdan sonra ...

mellspell

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2010
373
1
kürtajdan sonra ilk adetim aralık 7 deydi 30 günde bir adet oluyorum bugun ayın 10 adet olmam gerekti ama hala olmadım ne göğüslerde şişlik ne bişey sadece sağ kasığımda biraz şişlik ... tahlil yaptırmaya da korkuyorum eğer hamile değilsem çok üzülücem sizce kürtajdan dolayımı gecikiyordur yoksa hamile olabilirmiyim :KK43:

canımcım,kürtajdan sonra daha kolay hamıle kalınıyo dıye duymuştum orası ıyıce temızlendıgı ıcın..Hamıle olabılırsın ama yınede bıraz bekle bakalım..
benım sat da 7 aralıktı ve bende hala olmadım 10gune tamamlamayı düşündüm bekleyıp görücez..ben sanmıyorum hamıle oldugumu ama cok azıcık ıhtımal var..
ınşallah hakkımızda hayırlısı olur canımcım ben de dış gebelık gecırmıştım 7 ay oldu..sadece gecen ay gerı cekme yöntemıyle korundum..oyuzden ıhtımal var dıyorum..
10 gun sonra sonucu buraya yazarsan sevınırım..bende haber verırım .. :))

geçmiş olsun canım inş hamileyizdir ozaman biraz daha bekleyim tahlil yaptırmak lazım çok heycanlıyım bu arada sankiii çokkk çokkk açık pembe gibi akıntım oldu ama çok açık belli belirsiz hastalanıcam desem mutlaka feci karnım ağrır oda yok hayırlısı

geçmiş olsun canım inş hamileyizdir ozaman biraz daha bekleyim tahlil yaptırmak lazım çok heycanlıyım bu arada sankiii çokkk çokkk açık pembe gibi akıntım oldu ama çok açık belli belirsiz hastalanıcam desem mutlaka feci karnım ağrır oda yok hayırlısı

geçmiş olsun sizlere bende 22 eylülde düşük yapıp kürtaj oldum.. bu ay korunmadık yarın olmam gerekiyor dün test yaptım negatifff çıktıı.. pozitif çıksın çok istiyorum.. ama hiçbir belirti yok

gebelik testlerinde çıkmamıştı geçen sefer benim kan tahlili yaptırmıştım ozaman çıkmıştı anca daha çok yeni olduğundan sizinde çıkmamştır inşallah hamilesinizdir sizde :)

melspell ben kürtaj olmadım..çevremde kurtaj olup daha cabuk bebek sahıbı olanları duydum oyuzden belırttım canım..:)
adet olman da guzel bısey canım kötu haber deme bence cunku ben daha adet olamadım ve stres yapıor,bugun 11.gunum..dun test yaptım negatıf cıktı..
zaten gerı cekmeyle korundugumdan ıhtımal cok azdı nolur nooolmaz dedım yapayım..
bu duzensızlık benı sinir edıyo ,,hayırlısı bakalım.. göğüslerım bugun agrımaya basladı olurum ınşallah :KK70:

kürtajdan sonra ilk adetim aralık 7 deydi 30 günde bir adet oluyorum bugun ayın 10 adet olmam gerekti ama hala olmadım ne göğüslerde şişlik ne bişey sadece sağ kasığımda biraz şişlik ... tahlil yaptırmaya da korkuyorum eğer hamile değilsem çok üzülücem sizce kürtajdan dolayımı gecikiyordur yoksa hamile olabilirmiyim :KK43:

yaptır bence ama korkma bu ay olmasada kalırsın benim 2 yaşında kızım var ben 2 kere kürtaj oldum kızım
ufaktı istemedim şimdi düşünüyorum bu ay bekliyorum bakalım ne olucak 18 olmam lazımdı daha olmadı 1 hafta beklicem
inş senin ve tüm isteyenlerin olur

X