Kürtajdan sonra regli görmeden hamile kalan arkadaşlarım varmı acaba

almiraeren

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2024
6
1
42
Kızlar merhaba bu ayın 19 unda kürtaj olalı bir ay olacak ve korunmasız ilişki yaşıyoruz acaba benim gibi olup hamile kalan varmı . Regli olmadım hemüz

Kızlar merhaba bu ayın 19 unda kürtaj olalı bir ay olacak ve korunmasız ilişki yaşıyoruz acaba benim gibi olup hamile kalan varmı . Regli olmadım hemüz
Burda o şekilde hamile kalan çok okudum. Ama belirtileriniz varmi ? Daha 1 ay olmamis. Bazen 40 gunde de gelebiliyor adet

Mer

Merhabalar bı yazinizi okudum öncelikle rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin coraspirine ne zaman başladınız hangi haftada aşamada acaba
Kan sulandirici olarak ecopirin kullaniyorum. Aslnda şöyle oldu. Ben 2 defa bos gebelikten snra tekrar cocuk dusunmeye basladigimda doktora gittim. Cocuk dusundugumu soyledim. Oda ecopirine başlatti hamile kalana kadar ve hamileykende kullancaksin dedi. Ama zaten ben doktora gittigimde yeni hamileymisim. Yani kısacası hamile kaldigimdan itibaren kullanmis oldum. Suan10 haftalk gebeyim hala kullaniyorum. Cok tesekkur ederim

Benimde bı tane kaybim var yeniden hamileyim ancak coraspirin için kanama yapar diyenler var keseyi ne zaman gordünüz acaba siz

Benimde bı tane kaybim var yeniden hamileyim ancak coraspirin için kanama yapar diyenler var keseyi ne zaman gordünüz acaba siz
Keseyi tam 5 haftalikken gorduk. Kalp atisinida 5+6 da duyduk. Kanama olayini bilmiyorum bende yapmadi. Kac haftalk hamilesinz gozunuz aydin. Doktor verdimi kan sulandirici size ?

Keseyi tam 5 haftalikken gorduk. Kalp atisinida 5+6 da duyduk. Kanama olayini bilmiyorum bende yapmadi. Kac haftalk hamilesinz gozunuz aydin. Doktor verdimi kan sulandirici size ?
Sagolun benim daha yeni daha keseyi gormedik daha önce muayane olduğum doktor önlem amaçlı coraspirin kullanabilirsin demişti ancak başka bi doktor kanama yapabilir dedi çok kararsız kaldım acikcasi o yüzden sordum size ne zaman başladıniz diye

Peki siz kan pihtilasma testi yaptırdınız mi ben yapmadım

Kızlar merhaba bu ayın 19 unda kürtaj olalı bir ay olacak ve korunmasız ilişki yaşıyoruz acaba benim gibi olup hamile kalan varmı . Regli olmadım h

Merhaba. Durumumuz ne acaba test falan yaptınız mı ben de 19 unda kürtaj oldum hala adet olmadım korkuyorum biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…