Kürtajdan Sonra Kanama

balkizim95

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2021
116
30
29
Merhaba arkadaşlar, kürtaj olan arkadaşlar kanamanız ne kadar sürede bitti? Ve nasıldı?
Ben 18 gün önce kürtaj oldum, hala kanamam devam ediyor. Böyle bildiğin lekelenme gibi değil kırmızı kan geliyor. Kürtajdan 5 gün sonra rahimde parça kalmadı dediler. Ama kanamam bitmedi ilk günlerden az ama hala olması çok korkutuyor.

Çok geçmiş olsun arkadaşımın da öyle yaşadı
Demekki hala temizlenmemiş içi temizlenmek için atıyodurr kanı inşallah düzelir doktor oyle diyosa yoktur bence

Çok geçmiş olsun arkadaşımın da öyle yaşadı
Demekki hala temizlenmemiş içi temizlenmek için atıyodurr kanı inşallah düzelir doktor oyle diyosa yoktur bence
Ay inşaallah bir kızım da var emiyor korkuyorum tekrar hastaneye yatmaktan kızım bir gece bensiz kaldı çok ağlamış durmamış 😔

• Üzgünüm
Reactions: Jou
Çok geçmiş olsun.
Benim de kanamam 2-3 hafta sürmüştü en son koskocaman bir parça gibi deri gibi bir şey atıp sonlanmıştı. Yanlış hatırlamıyorsam 20 günü geçmişti kanama.

Anneesi olmayınca ağlıyolar tabiii
Ama azaldıysada azcik birsey olmazz demekki temizleniyor hala canım😊
Yani ilk günler günde 3-4 ped değiştiriyordum şimdi 1-2 tam dolmuyor bile kırmızı olması çok korkutuyor daha kahverengiye dönmedi bile 😕

• Beğen
Allah razı olsun canım içimi rahatlattın 😊🙏🙏
Yavas yavas bitcek kimisinin 1 hafta sürer kimisinin 20 20gun bile iyi birşey enazindan hepten atmış oluyorsun öyle düşün arkadaşım mesela kürtajdan hemen sonra 2 gün kanadı durdu dahada hic gelmedii adet günündensonra sürdü baya ama kafani rahat tutt doktor birşey yok dediyse demekki oraların iyicene temizliyor allahın izniylee inşallahh allahh tez zamanda uğraştırmadan nasip eder 🤲🤲

Yavas yavas bitcek kimisinin 1 hafta sürer kimisinin 20 20gun bile iyi birşey enazindan hepten atmış oluyorsun öyle düşün arkadaşım mesela kürtajdan hemen sonra 2 gün kanadı durdu dahada hic gelmedii adet günündensonra sürdü baya ama kafani rahat tutt doktor birşey yok dediyse demekki oraların iyicene temizliyor allahın izniylee inşallahh allahh tez zamanda uğraştırmadan nasip eder 🤲🤲
Allah razı olsun senden canım ne güzel söyledin 😊 içim rahatladı biraz çok şükür 🙏

• Muhteşem
İnşaallah bende yakın zamanda kurtulurum 😕 parça kalmış olma ihtimali korkutuyordu beni

Doktor 1 hafta sonra falan kontrole çağırıyor. Parça kalmış mı, rahimde bir delinme olmuş mu bakıyor. Sizi de çağırdı mı? 🥰 Eğer kontrole gittiyseniz hiç korkmayın. 🙏🏻

Doktor 1 hafta sonra falan kontrole çağırıyor. Parça kalmış mı, rahimde bir delinme olmuş mu bakıyor. Sizi de çağırdı mı? 🥰 Eğer kontrole gittiyseniz hiç korkmayın. 🙏🏻
5 gün sonra gittim parça yok dedi ama dünden beri bacaklarım belim çok ağrıyor 😕

Merhaba üzerinden çok zaman geçmiş fakat yaşadıklarınızın neredeyse aynısını yaşıyorum sonrasında neler oldu bilgilendirirmişsiniz hersey yoluna girmiş miydi
Merhaba geçmiş olsun, 2 ay kanamam sürdü sonra hacamat yaptırdım. Çok şükür iki ay sonra tekrar gebelik isteyince nasip oldu.

X