Kürtajdan sonra ilişki😑

Delallll

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2022
892
602
34
Kizlar 2 hafta once bos gebelikten kürtaj oldum. Dun iliskiye girmeyi denedik ama acı cektim yapamadik. Kürtajdan sonra bole aci olmasi normalmi bilgisi olan varsa aydinlatirsa sevinirim

enfeksiyon olabilir bi doktora görünün
Aslnda şöle sölim 5bucuk aylik evliyim. Ilk iliskimde cok aci cektim kendimi kastım die sanırım. Sonra gecmeyince bikac dr a gittim hepside bi sorun yok zamanla gecer dedi. 2 aya yakin bir sure sonra acim azalmaya baslamistiki hamile kaldim. Iste smdi tekrar aci basladi. Hamilelikten dolayi ilsikiye ara verdik die oldu sanirim. Yada kurtajdan dolayimidir die kafam karisti. Cok tesekkur ederim cevabiniz icin

Kizlar 2 hafta once bos gebelikten kürtaj oldum. Dun iliskiye girmeyi denedik ama acı cektim yapamadik. Kürtajdan sonra bole aci olmasi normalmi bilgisi olan varsa aydinlatirsa sevinirim
2haftaysa acir tabi kurtaj kolay birsey degil kaşiyorlar orayi daha yara gibidir orasi 4hafta bekleseydiniz keşke

Ama doktor 2 hafta snra iliskiye girebilirsin demisti o yuzden
Doktor izin veriyorda ama aciyor bende ameliyat oldum kurtaj degil ama ara verdim birsure
Zaten adet bile olunca rahim içi yara gibi oluyor mesela adetden sonrada ben ilişki olunca acitiyor ilk kez.
O yuzden 3 4hafta beklemek kendimiz açisindan iyi kurtaj yada tüplerin açilmasi gibi ciddi olaylar olunca

Dogru söylüyorsunuz. Aslnda dr dediki 2 hafta sonra kendini iyi hissedersen iliskiye girebilirsin dedi. Demekki daha beklemem gerekiyor. Tesekkur ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…