Kürtajdan sonra hamile kalınır mı ?

kalpsizikizler

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2023
1
0
29
Selam gece gece aklıma takıldı kızlar ben daha önce 2020 yılında ilk gebeliğimde bazı sebeplerden dolayı mecburen kürtaj olmak zorunda kaldım ancak daha sonrasında tekrar hamile kalmadım doktor sorun yok diyor ama bu tarz bir durum yaşayıp tekrar hamile kalan oldu mu ? Bazı kişiler ilk kürtaj sonrası çocuk olmaz gibi bir söylenti içinde ama anlamış değilim. Neden hamile kalamadıgımı da bilemiyorum

Ne alaka ? Kürtaj sonrası eğer doktorunuz rahminize zarar vermedi ise ki doktorunuz sorun yok demiş .. eee tamam sorun yok o zaman ; hamile kalabilirsiniz

Kalabilirsiniz bende iki kürtaj oldum düşükten dolayı yine hamileyim inşallah sağlıklıdır bu kez bence rahim filmi çekilin acaba yapışıklık falan mı oldu ilk kürtajdan sonra ve eşinize bakılsın sperm değerleri ne durumda diye eşimde varikosel vardı ameliyat oldu o yüzden bende geç hamile kalıyordum bı yılı bulurdu. Rabbim gonlunuzdekini versin

Bende iki kirtaj oldum sebebini araştırıyorum eşim ne yapsın hangi doktora gitsin yardımcı olsanız

Bende iki kirtaj oldum sebebini araştırıyorum eşim ne yapsın hangi doktora gitsin yardımcı olsanız
Ürologa gidebilirsiniz iyi bir laboratuvar yada tüp bebek merkezinde sperm testi verip değerlerini öğrenin varikosel olabilir belki eşimin değerleri iyi ama iki gün önce kürtaj oldum yine düşük yaptım gelişmiyor bebek 6 haftadan ileri gidemedik son olarak sperm DNA hasarina baktiracagiz varikosel sperme hasar verebiliyor eşinizle beraber genetik test vermediyseniz verin ve sizde pıhtılaşma testi yaptırın tavsiyem

Tamam çok teşekkür ederim ekstra birşey olursa beni de bilgilendirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…