Kürtajdan sonra hamile kalamama

Hayalim5454

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2022
65
74
33
Merhaba..Arkadaşlar ben 4 5 ay önce kalbi durduğu için 6 haftalık kürtaj oldum.Kurtajdan sonra 2 ay düzenli adet oldum..sonra gebelik düşündüğümüz için korunmayı bıraktık..Fakat ondan sonra hiç adet olmadım 50 günlük gecikmem var fakat hala ne hasta nede hamile kalamadim..1 hafta önce ovulasyon testi aldım..Hep ikinci çizgi beyaz çıkıyor 3 çocuğum var normalde hemen hamile kalan bir insandım ama neden şimdi böyle oldu anlamış değilim..Bir fikri olan yada tafsiye veren biri olursa sevinirim..

Kürtajdan sonra yaklaşık 3 yıl kadar hamile kalamadim. Amh degerimin düştüğünü bu sebeple hamile kalmamin zorlaştığını öğrenmiştim yaş da etkili bu konuda

Merhaba sonra hamile kaldiniz mi? Yas olarak kac kastediyorsunuz 30 lu yaslar mi
Evet sonra doğal yolla hamile kaldim. Ben 27 yaşındayken öğrenmiştim amh 0.7 olduğunu şimdi daha da düşmüştür 3 yıl geçti. 35 yaşından sonra hızla düşmeye başlıyormuş fakat günümüzde 35den öncede bu durum sık karsilasiliyor

Evet sonra doğal yolla hamile kaldim. Ben 27 yaşındayken öğrenmiştim amh 0.7 olduğunu şimdi daha da düşmüştür 3 yıl geçti. 35 yaşından sonra hızla düşmeye başlıyormuş fakat günümüzde 35den öncede bu durum sık karsilasiliyor
Allah bagislasin ☺️🙏🏼 insallah benim de olur sagsalim 🙏🏼

X