Kürtajdan sonra hamile kalabilirmiyim?

daya25

BİZİ BİZE BIRAKMA RABBİM
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
644
7
merhaba kızlar ,
3 agustosta kurtaj oldum bebeğim 2 aylık olması gerekırken 7 hftada kalmıs ilerlememiş yani bebegımın gelişimi durdugundan aldılar. doktorum 2 defa düzenli adet gördükten sonra hamile kalabilirsin bu süreç 1 seneyi geçerse muayeneye gelirsin diyerek 2 ay sonra korunmayı bırak demişti ve dediği gibi yaptım normalde benim adet düzenim kurtajdan önce 30 yada 31 günde bir ise kurtajdan sonra oldugum 2 adetimde 29 ar gün arayla oldu ben artık hangısıne göre hesap yapacagım bilmiyorum ama geçenki hamıle kaldıgımda adetime bi gün kala test yapmıstım cıkmıstı bugun de adetime bi gün kala yaptım cıkmadı negatif :KK43::KK43: bu ay düzenli ilişkimizide oldu aslında ama neden olmadı anlamıyorum acaba erkenmi yaptım testi yada gerçektenmi hamıle değilim birde geçenkı hamıle kaldıgımda adete 3 gün kala göğüslerim cok acıyodu öyleki sutyen bile takamıyordum ve adetime bi gün kala belli olmustu ya simdi gercekten hamıle değilim yada daha erken baktım zamanına. inanın kurtaj olduktan sonra cok istiyorum hamıle kalmayı ama nasip tabikide saglıklı olsun.bana bilgi verirseniz mutlu olurum tekrardan hamile kalabilirmiyim korkuyorum ve cok istiyorum nolur dua edin..

kendinde belirti ararsan stres yaparsın.. eğer hamileysende stres hiç iyi olmaz..oluruna bırak biraz..

benimde hiç belirtim yoktu hani seni heveslendirmeyeyım ama şuan hamileyim :nazar: belkid egeç döllenme olmuştur o yüzden adetin geçsin biraz sonra kan testi verirsin.

X