Kürtajdan sonra gebelik oluşmaması

Gzm-26

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2022
2.073
3.257
26
Merhaba kızlar, kürtaj olalı 5ay oldu hala hamile kalamıyorum.. Şu an adetime 7 gün var, yine olmazsa doktora gideceğim ayın 1de.
Kürtaj olup kaç ay sonra hamile kaldınız?
Çok yoruldum takıntı haline geldi.

Ben de kürtaj olmak zorunda kaldım kanamam akıntım 58 gün kadar sürdü bu sürede doktora da gittim en son gittiğimde kadın doğum hapı verelim dedi akıntı leke için yumurtalık ve rahim kendini toplamıştı sonra ben kadın doğum hapı kullanmadım aktara gittim kendim için testere dişli aslan pençesi aldım eşim içinde çakşır kökü suyu belim ağrıyor diye de annem yakı yapıştırmisti belime o ay. Sonra ben her gün bir bardak testere dişli aslan pençesi içtim eşime de çakşır kökü suyu icirdim bu arada ovulasyonla takip yaptım o günleri değerlendirdim çok şükür bu ay hamile kaldım. Eşimde de ben de çok şükür bir problem yok. İlk gebeligimde istedikten 1 ay sonra olmuştu belki faydası olur canım

5 ay uzun bir süre değil. Eğer rahimde yapışıklık vs gibi bir sorun olmamışsa gebelik olur.

Bende hemen 1 ay sonra hamile kalmıştım, 2 ay kadar lekelenme olmuştu aralıkta düzene girdi doktor 6 ay olmazsa gel dedi ama ben çarşamba gidicem işte 6 ay olacak. Çok sevindim senin adına daha önce de konuşmuştuk, sağlıkla kucağına alırsın inşallah

5 ay uzun bir süre değil. Eğer rahimde yapışıklık vs gibi bir sorun olmamışsa gebelik olur.
Doktorum kendisi söyledi 6 olmazsa gel diye, çarşamba günü randevum var bakalım ne diyecek

Otları ne zaman kullanmaya başladınız? Adetin ilk günü mü?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…