Kürtajdan sonra adet

iremgns

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2020
262
176
Kızlar merhaba ben eylülde kürtaj oldum 25 gün sonra 3 günlük bi lekelenmem oldu bitti sonrasında doktora gittim kontrole lekelenmeyi adet olrak kabul et rahmin tertemiz yumurtalıkların da aktif dedi çok şükür ama o lekelenmeden sonra da 33 gün geçti daha adet olmadım test yaptım heyecanla ama negatif sonuç da ya adet olmak istiyorum bi an önce kürtaj olanlar sizin nasıl geçti bu süreç..

Herkesin farklı oluyor benim kürtajdan sonra 3 hafta kadar kanamam oldu mesela hiç kesilmeden. Adetimdede erken olma veya gecikmede yaşadığım oluyo. Normal olduğunu düşünüyorum sonuçta hormonlar bozuluyo stres üzüntüde var. Bi kaç gün daha olmazsanız bi doktora görünün isterseniz yinede

Ben haziranda kürtaj oldum temmuzda çok az adet oldum ağustosta adet olamadım ama yumurtlamam olmuş hamile kaldım yine kürtaj olmak zorunda kaldım ama demem oki kürtaj sonrası malesef adet hemen düzene girmiyor.

Bende 28 eylülde kürtaj oldum fakat henüz adet olmadım geçen hafta değer düşmüş mü diye 10 günde bir test yaptırmam istendi ama 3 haftalık gebe olarak çıktı sonucum değerim düşmüyor adet olamadım hala şişkinliğimi atamıyorum kürtaj sürecinde o kadar çok hastaneye gittim ki Şuan fobi oluştu doktora da gidemiyorum normal mi bu değer ve hala adet olmamam

Bende 28 eylülde kürtaj oldum hala adet olamadım, doktorum bana kasıma kadar olamazsan gel demişti

Benim de bir ayı gecti adet olamadim kurtajdan sonra. Siz adet olabildiniz mi.doktora gittinkz mi.son durum nedir acaba

Merhaba canm bir şey soracaktım bende 24 Eylül'de kürtaj oldum 14 ekime kadar kanamam oldu hala adet olmadım bugün 41 gün 17 Ekim'de kan verdim değerim düşmüş mü diye 7.32 çıkmıştı. Siz ne zaman adet oldunuz ilk kaç gün sonra

Ben 34 gün sonra adet oldum doktorum adet söktürücü vermişti ama içmedim. Aslında daha çok fazla gün geçmemiş biraz daha bekleyip olmazsanız bi doktora görünün bence belki sizede adet söktürücü verir

Bende eylülde kürtaj oldum 5 gün kanamam oldu 20 gün sonra adet gördüm bitti 3 gün sonra lekelenme başladı bir ay oluyor hala geçmedi, doktor normal için temizleniyor demişti ama tekrar gidicem gibi gözüküyor demek ki herkesin bünyesi Farklı..

Kürtajdan kaç gün sonra kan verdiniz ve kaç çıktı ? Adet oldunuz mu merak ettik bide

Regl oldunuz mu aynı durumdayım ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…