Kürtajdan sonra adet

Gzm-26

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2022
2.073
3.257
26
Merhabalar kürtajdan sonra ilk adetim ayın 2sinde başladı şu an hala devam ediyor normal mi?
Ve yumurtlama 13ünde başlıyor gösteriyor uygulama

Ne zaman kürtaj olmuştun tarihi ve neden canim
Düşük yaptığım icin Eylülün 10 da kürtaj oldum, bu ayın 2 sinde başladı hafif lekelenme, ped hiç bir şekilde kan dolmuyor sadece tuvalete gidince ve silince ve 10 gündür böyle yani adet görüyorum

Bende de öyle olmuştu 25 temmuzda bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum ped dolmadı bile 1 hafta kadar silik silik kanamam olmuştu normal yani sonra 28 güne bir adet olurdum 31 güne çıktı

Bende de öyle olmuştu 25 temmuzda bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum ped dolmadı bile 1 hafta kadar silik silik kanamam olmuştu normal yani sonra 28 güne bir adet olurdum 31 güne çıktı
Allah tekrar nasip eder inşallah, sizin kaç gün sürdü kürtajdan sonra ilk adet? Benim duruluyor gibi ama bilmiyorum

5 gün sürüyor inşallah tez zamanda tekrarını nasip eder Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…