kürtajdan sonra adet görmeden hamile kalanlar yardımcı olabilir mi

isimsizyeniuye

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2024
91
10
24
kürtajdan kaç hafta sonra hamile olduğunuzu öğrendiniz? 1 ay geçti hala sadece beyaz akıntım var, kramplarım ve alt karnımda batmalar var, mide bulantılarım da var tekrar hamile miyim diye şüphelenmeye başladım

Kürtajdan sonra aslında vücudunuzu bir iki ay dinlendirseniz daha iyi olmaz mı? Hem psikolojik olarak da size daha iyi gelecektir. Umarım en yakın zamanda güzel haberleri alırsınız

Hamile misiniz değil mi anlayamadım
inanin bende anlayamadim ultrasonda eski gebelikten kurtajdan kalma bisey yok ama kucuk bisey goruyorum dedi hcg kan testi sonucu 2 cikti sonucta hata oldugunu dusunuyorum cunku o kadar cok beyaz akintim var ki gebelik belirtilerimi yasiyorum resmen bugun 45 gun oldu kurtaj olali bakalim onumuzdeki hafta tekrar kontrole gidecegim

Beta niz 2 çıktıysa yüksek ihtimalle kürtajdan kalan birşey olabilir çünkü o bahsettiği küçücük şey yeni gebelik olsaydı enazindan 10 kusurlerde değeriniz olurdu diye düşünüyorum siz bence başka bir doktora daha muayene olun çünkü eğer kurtajiniz temiz olmamışsa rahminize zarar verir Allah korusun

kürtajdan kalan bir şey olmadığını söyledi 1 hafta sonrasında kontrole gittiğimde hiçbir şey yoktu tertemizdi

kürtajdan kalan bir şey olmadığını söyledi 1 hafta sonrasında kontrole gittiğimde hiçbir şey yoktu tertemizdi
Yerinizde olsam bı beta baktirir bugün ardından başka bir doktora görünüm yumurta dollenip rahme yerleştiği anda yani o küçücük diye bahsedilen şayet hamilelik olduğu anda değeriniz 2 olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…