Kürtaj

Tarihyazar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2016
97
38
34
Merhaba arkadaşlar ben 12 haftalık gebeyim. Karin ağrısı ve kahverengi leke yoğun birşekilde gelmeye başlayınca konyadaki farabi hastanesine gittim. Bebegin kalbinin durduğunu gelisiminin 7. Haftada durduğunu söyledi ve kürtaj yapılması gerekiyormus fiyatı 600 küsur olunca vazgeçtik zaten çok üzgündük. Sonra selçuk tıp a gittim. İlk adet tarihimin belki yanlış hatirlayabilecegim üzerinde durdu doktor ve tahliller istedi. Yarin sonuç belli olacak. Daha önceden kalp atışlarını sadece vajinal utrason da görebildim simdi ise sadece karından bakıldı. Kürtaj için selçuk tıp hastanesine güvenebilir miyim ya da bi yanlışlık olmuş olabilir mi?

canım çok geçmiş olsun.eger miyom kist vs yoksa git herhangi bir hastanede kürtajını ol canım.benim rahim agzımda miyomum vardı.o yüzden çok tehlikeli bir ameliyat geçirdim.patlatma ihtimali vardı miyomu sükür ki iyiydi canım.5 dakikalık operasyon.anestesiyle oldum ben.hic acı vs cekmedim.darısı başına

Bebeğim kendiliginden düştü. Anestesi uygulamadan birkaç aletle hemen müdehale edilip, bakildi. Sorduğumda kürtaj değil bu rahim agzindakileri temizledik dediler sabah ta taburcu ettiler. Umarım yapilan operasyonun bir riski yoktur. Sana da çok geçmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…