Kürtaj

Bebek4772

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2022
71
9
25
Arkadaşlarım size bir sorum var bu yaptığım şeyin ne kadar kötü olduğunu biliyorum ama ben 1 aylık hamileyim aldırmak istiyorum bazı sebeplerden dolayı sizce hangisi yapayım kürtaj mı yoksa herhangi bir ilaç var mı düşük yapabilmek için eczanelerde satılıyo mudur?

Doktora git bence önce kararlımısin bide kürtaj için.cocugun babası da imza atması gerekiyor.diye biliyorum kendi başına.ilac almanda ne kadar doğru olur.

Doktorsuz asla iş yapma. Kendi sağlığını da tehlikeye atarsın. Ordan burdan duyduğun ilaçları da alıp içme sakın. Doktor karar verir ilaç mı kürtaj mı olacağına

Yaklaşık 18 gündür hamilelik sonucu bekliyorum değerlerim normal mi bilmiyorum az önce soru sordum kimse cevaplamamış henüz,bir yerde birileri çocuğum düşmesin diye uğraşıyor biryerde birileri istemiyor,şuan bunu görünce ne kadar üzüldüm. Allahın verdiği canı alabilmek için gerekli ne gerekçe olabilir.

Değerinize baktım gayet iyi görünüyor. Kanamanız durmadıysa doktora gitmenizi tavsiye ederim. Ama burada kendi konusunda yardım isteyen birine psikolojik baskı yapmanızı hoş bulmadım. Hayatında zor geçen bazı evreler olabilir. Ben de bebek bekliyorum ama karşı tarafı da anlamak gerek.

İnanın benim hayatıma kendi söz hakkım yokken benden daha hakim,benden daha baskın eşim ve ailesi ile deccaliyat sistemi içinde yaşadığım halde ve bende gebelik istemiyorken ( önümü görmediğim için ) kalması sonucu da kıyamıyorum. Ne yaşadığımı en çok ben biliyorum. Piskolojik şiddet yaptığımı düşünmemistim. Belki daha farklı bir pencereden bakar diye yazmak istemiştim. Özür dilerim kirdiysam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…