Kürtaj

Masal2112

Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2023
258
83
25
Merhaba arkadaşlar ben 13 gün oldu kürtaj oldum kalbi durduğu için sürekli benden parçalar geliyor ve kanamam durmadı normal midir?

Son düzenleme:
Ya Allah aşkına bunu atmanız normal değil fotoğraf olmadan sorsaydınız . Doktorunuza gösterin bu fotoğrafı kanamalarınızı va o en doğru cevabı verecektir . Geçmiş olsun

Sorunuzu sorarsınız anlıyorum ama biz insanız. Başkasına sorup atamayacağınız şeyleri buraya atamazsınız.

Kızlar tamam resim herkesin hoşuna gitmeyebilir ama belliki arkadaş üzgün ve çaresiz belki gelen parçaların yada pıhtıların ne olduğunu öğrenmeye çalışıyor 😥 arkadaş çekinmemiş atmış hepimiz kadınız.. bence doktora gidin eğer yeni kürtaj olduysan normaldir ama uzun süre olduysa bi görünmekte fayda var geçmiş olsun…

Merhaba arkadaşlar ben 13 gün oldu kürtaj oldum kalbi durduğu için sürekli benden parçalar geliyor ve kanamam durmadı normal midir?
Normal değil operasyon başarılı geçmemiş sanırım bende 1 ay önce oldum ilk gunleri aşırı derecede kanama oldu daha sonra kesildi lekelenme oldu çok şükür 1 haftada toparlandim

Merhabalar son durumunuz nedir bende kürtaj olalı 6 gün oldu kanamam var 2 kerede parça geldi henüz kontrole gitmedim ara arada ağrım oluyor korktum normal mi acaba
Evet normalmiş canım 3 doktora gittim hepsi sorun yok son bir parça düşürdüm ve kanamam durdu şimdi de adet olmadım 30 martta kürtaj olmama rağmen söktürücü aldım bekliyorum

X