Anket Kürtaj

kürtaj yaptırdınız mı ya da yaptırır mısınız?

• yaptırmadım yaptırmamda

OY: 24 46,2%
  • yaptırmadım ama zorunlu kalırsam neden olmasın

OY: 20 38,5%
  • yaptırdım ama pişmanım

OY: 6 11,5%
  • yaptırdım neden pişman olayım ki?

OY: 2 3,8%

• Ankete Katılan
    52

fely

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2007
766
2
evet bayanlar soru açık kürtaj olayına nasıl bakıyorsunuz?

ben ne olursa olsun yani bebegim dusuk olmadikdan sonra kurtaj yaptirip onun gunahini cekemem vallaha allahim gostermesin sakat falan bile olursa bu bana yazilan bi seydir bi imtihandir ve o bebek bende kalir buyur dogar ve ona bakmaya mecburum

yaptırmadım ama zorunlu kalırsam neden olmasın.. eğer sakat doğacaksa yaptırırım bunu tek nedenide bütün hayat boyunca onu yanıda olamayacağım için.. bana birşey olduğunda ona ne olacağa için..

çok zor bir soru güzelim.
Yaptırmadım Allahta yaptırmayı kısmet etmesin diyorum, inan oy bile kullanamadım.

yasakkelimeyasakkelimeben aslaaaaaaaaaaaaaaaaa diyenlerdenimmmmmmmmmmmmmmmmmyasakkelimeyasakkelime

ben yaptırdım ama doktorum öyle gerek gördü benim bir suçum olmadığı halde çok pişmanım ve inanın hergün vicdan azabı çekiyorum düşünenleri uyarmak isterim 1 doktor diyorsa mutlaka başkasına daha gösterin.(bu arada bebek gerçekten problemliymiş patoloji testlerinde öyle çıktı)

Çinliler hamile kalıp kürtaj yaptırıp bu da yetmezmiş gibi cenin yiyorlarmış arkadaşlar. En çok da kol ve bacakları lezzetli diyorlarmış.Kötü Kazen

Çinliler hamile kalıp kürtaj yaptırıp bu da yetmezmiş gibi cenin yiyorlarmış arkadaşlar. En çok da kol ve bacakları lezzetli diyorlarmış.Kötü Kazen
bunu bir yerde daha okumustum yam yam mi bunlar ya?allah insani sapitmasin:1no2:yasakkelime

doktor tavsiyesinde olmadığı sürece çocuğum sakat doğacak diye yada gayrimeşru diye yada herhangi bir sorunla asla aldırmam :1closedeyes:bu şekilde keyfine çocuk aldıranlarada çok kızıyorum :1closedeyes:yazık o yavrunun günahını çekmek çok kötüsenağlama

dogacagı varsa dogar rabbım yasancak gununu yazmıssa ona ben engel olamam aldırmam

Asla onun günahına giremem,Allah ona bir ömür yazmış demek ki rahme düşürmüş sağlıklı ya da sağlıksız..Tam zamanını bilemiyorum ama kısa bir süresi var aldırabilmek için,henüz ruhun üflenmediği..O süreden sonra alınmaz bebek diye biliyorum...Allah kimseye böyle bir durum yaşatmasın..Çok zor..

ben asla diyenlerdenim.
ilahi takdire fazlaca burnunu sokanlar sonuçlarınada katlanırlar.
bir canlının yaşayacaklarına anneside olsa diğer bir canlı karar veremez bence...

Yaptırmadım, inşallah kimse kıymaz bebeğine. Çok zor bir durum çooook.....

bende kürtaj oldum ama bebegin kalp atisi yoktu. mecburdum. ama nette canl1 kürtaj videosunu 1zled1m ve çok üzüldüm. kollar bacaklar nas1lda kesiliyo. çok üzüldüm çoook

X