Kürtaj

Moonlight96

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2017
15
4
27
Ben 21 yaşındayım ve 5 haftalık hamileyim ertesi gün hapı kullanmama rağmen hamile kaldım üniversite 3. sınıf öğrencisiyim ailemin bebeğimden haberi yok ve söyleyemeyeceğim için aldırmayı düşünüyorum cuma günü için kesin randevumu aldım kürtajın düşüncesi bile beni çok korkutuyor yıpratıyor ama onu doğurursam olacaklar daha çok korkutuyor sanırım en çokta babamın üzüleceğini düşünmek beni kahrediyor kimseyi bu duruma sokmak istemiyorum ama o ne der bu ne der diye bebeğimin canına kıymak istemiyorum onun suçu yok çıkmazdayım resmen herkesi her şeyi bırakıp kaçıp gidesim var uzaklara ben kürtajdan sonra onun vicdan azabıyla nasıl gülebilirim bir daha lütfen bana tavsiye versin birileri buna çok ihtiyacım var.

Sakin yapma canim ...canindan bir parcaya kiyma arkadasimda evlilik disi hamile kaldi ailesi ilk bas tepki gosterdi ama bebegi kucaklarina alinca hepsi unutuldu...erkek arkadasinla guzelce konus once annenle konusun durumu hazir yaz geliyor dugun sezonu akrabalarindan kimse hamile kalip evlendigini anlamayacaktir bile...onrasi icinse erken dogum dersin...
Ne olursa olsun ona kiymaa o senin canindan bir parca daha sonra vicdan azabindan mahvolursun...
Rabbim hakkinda hayirlisini versin canim

CANım şakın yapma yazık bebeğine onunda yaşamaya hakkı var diren sonuna kadar ve onun yaşama hakkını ona bağışla vicdanen de rahat olursun Rabbim yardımcın olsun inşallah sonu güzel olur

Kürtaj oldun mu?
Amin canım Rabbim biliyor herşeyi ona sığındım o verecektir inşallah en hayırlı zamanda
Yapamadım ya hayırlısı olsun ailem beni ya reddedecek ya da sindirecek bilmiyorum 3 gün sonra gidicem yanlarına durumu anlatmadan sadece evlenmek istiyorum diyeceğim okula da mecbur bir yıl ara vericem her şey karışacak Umarım sağlıklı olur

Çok sevindim Rabbim senin ve meleğinin yanında olsun canım inşallah ailende destek çıkarda hayırlara vesile olurlar dualarım seninle ve miniğinle

Evlenmene onay vermeseler bile vazgeçme bebeğinden erkek arkadaşınla birbirinize destek olun Allah'ın verdiği can Allah alır inan annelik dünyadaki en güzel duygu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…