Kurtaj sonrasıc parca kalma kızlar acil

Maviguverciin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2019
468
280
32
Selam kızlar yine ben yine ikinci dusuk vakası ve yine dusukten iki au sonra içerde parça kalması. Ve yine kurtaj teklifi.
Hatırlayanlar vardır. İlk gebeligimde 4 aylık dusuk yaptım ve dusukten sonra agır kanama nedeniyle hastaneye kaldırıldım içerde parca kalmış. Somra yine kurtaj oldun yine parca kalmış. Ve yine kurtaj oldum ve yine parca kalmış. 3 kez kurtajdan sonra. Hap koymasıyla parcayı attım. Derken 1 yıl sonra yine hamile kaldım bu surecte surekli tedirginlik bebegime yine bişey olur endişesi. Ve endişelerim boşa cıkmadı 8 haftadan sonra bebegim buyumedi ve kalbi durdu ve sonu yine kurtaj. Kurtajdan sonra kanamam durmadi doktora gittim yine içşmde parca kalmış ve sali gunu yine o masaya yatıp kurtaj yaptırmam gerek. Ve be artk rahmime bir zarar gelecel diye cok korkuyorum. Bunun baska bi cozumu yokmu parcayi atmak için bildiginiz bitkisel bi karışım varmı kızlar. O masaya yeniden yatmak istemiyorum. Cocugum yok.

Cvpp

Kızlre lutfen cvpp

Çok geçmiş olsun Allah yardımcımız olsun peki neden böyle düşük yapıyormuşsunuz defalarca şöylediler mi?

Bir bilsem. Butun tahliller temiz anllamadm bende
kac yıldır kadın doguma gıderım kontroldu gebelık denemelerıydı vs. Bicornis rahımmısım mısal yenı ogrendım.hıc farketmemıslerdı. Y veya kalp rahım denıyo. Dusuk sebebım bu. Insallah ogrenırsın sen de kısa zamanda sebebıni. Ilgili bilgili bı doktor sart. Herkes düşük yapıo dıyolar..guya normal.

Bazen sperm kalitesizliği oluyor eşiniz ve sizin yaşınız kaç. Benim bir yakınım da yaşadı
4 aylık bebegiö gayet saglıklıydı butun testler temiz cıkti sperm kalitesizligi olsa bebeg saglıklı olmaz diye biliyorum. 2 gebeligimde bebek buyumedi. Yani bilmiyorum. Peki senin yakının kac aylk dusukler yaptı

Bicornis rahim nedir cnm acarmsnnbiraz

Peki cnm bunun tedavisi caresi varmı. Surekli dusuk mu yaşıyosun cnm.
evet duzelticekler insallah yazin bi ameliyatla suan virus dolayisiyla yaptiramam . Erken dusuk olmasa bile 20. Hafta sonrasinda dusuk riski cok yuksek boyle durumda dedi. Normal dogurabilen varmis tabi de .

Canım bende 19 haftalık düşük yaptım ardından 10.haftada bebeğimin kalbi durdu.tüm tahlillerimi yaptırdım pıhtılaşma, rahim filmi, genetik test hepsi temiz.şimdi Allah nasip ederse yine hamileyim bende çok zor zamanlar geçirdim.seni çok iyi anlarım.

İlk gebeliğimde kendiliğinden düşük oldu kanamam vardı.
İkincisi karnımda öldü.ilaçla düşük yaptırdılar.parçalar vardı onlarıda ilaçla düşürdüler.

MMERHABA. CNM BEN SENİ HATIRLIYORUM SEN AYNI BENIM GİBİ DUSUKLERIN HEM HAFTALAR AYNI İNSHAALLAH 3, CUDE BENİMDE OLUR AMA BENİM İÇİMDE PARCA KALMIS VE YİNE KURTAJ DEDİLER RAHMİME ZARAR VERECEKLER DİYW KORKUYORUM İLACI DENEMEDİLER BİLE İLLA KURTAJ.

Allah yardımcın olsun canım.bende hatırladım seni düşüklerimiz de aynı olmuş.lütfen ümidini yitirme.ben çok zor günler geçirdim bu haftalara gelmeme rağmen hala korkuyorum.inşallah bu yaşadıklarımınız hepsini unuturuz.

benimde ilk çocuğum kızdı ikincinin cinsiyetini öğrenemeden karnımda öldü.şimdi erkek çocuk bekliyorum.
Ne zaman bir kız bebek görsem yüreğim sızlıyor.

Benimde ilk bebegim kızdı. İlk bebegimi kaybettigim zmn cok uzuldum ikincisinde uzuldum ama ilki kadar degil. Cunku ilki cok buyuktu elleri ayakları parmakları herseyi oluşmuştu. O kalbimde hep bir yara. Ama hep diyorum öbür dünyada. İnshaAllah annesini. Bekliyordur. Hep oyle hissediyorum. Kocamada diyorum belki kızım dogmadı. Cok erken terketti beni. Ama ben onu cok seviyorum. Ve.onun yeri hep. Baska olacak. Nasıl bşr histir bu ya. Hiç gormedigin dokunmadıgın halde nasıl sevmek. İnanirmisn okadar cok seviyorum ki onu sanki hep yanımda. Allah beterinden korusun bizleri inshaAllah bebeginş kucagına saglıkla alırsn. Sonra sıra bende

O kadar iyi anlıyorum ki seni.umudunu yitirme inanıyorum seninde bir sonra ki gebeliğin sağlıklı olacak.sadece biz biraz şanssızdık bu konuda.

ben kürtajdan çok korkuyordum doktorumda ilaçla düşüp temizlenene kadar ilaç verdi.hatta evde bile devam ettim ilaca parça bitene kadar.

birde maydonoz suyu felan düşüğe sebep oluyor ya içsen acaba parça atmana yardımcı olur mu

Nasıldı ilaçla parça çıkarma nasıl yaptınız ilacı nerde verdi ne zaman düştü anlatır ısın

Ne yaptın cnm düştü mü ne kullandın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…