kürtaj sonrası

isimsizyeniuye

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2024
91
10
24
3 hafta önce zorunda kalarak vakumlu kürtaj oldum, geçen hafta 2 defa korunmasız birliktelik yaşadım ve yumurtlamama denk geldi diye düşünüyorum akıntımdan anlıyorum yumurtlama zamanımı, tekrar gebelik oluşması mümkün mü? çok istiyorum olmasını. üzülerek yaşayan tecrübeli birileri vardır diye düşünüyorum yardımcı olur musunuz?

Ama sen çok çok acele etmişsin, rahmin nice biraz dinlenseydi…

Doktorun demedi mi biraz mola ver diye… Cinsel ilişki de korumasız neden? Mikrop kaparsan ne olacak?

Ama sen çok çok acele etmişsin, rahmin nice biraz dinlenseydi…

Doktorun demedi mi biraz mola ver diye… Cinsel ilişki de korumasız neden? Mikrop kaparsan ne olacak?
kontrole gittiğimde gayet temiz bir sorun yok dedi onun dışında hiçbir şey demedi kanamam sadece 2 gün sürdü ve kürtajdan 2 hafta sonrasında yasandi iliski,zaten 2 hafta sonra yasanabilir deniliyor

3 hafta önce zorunda kalarak vakumlu kürtaj oldum, geçen hafta 2 defa korunmasız birliktelik yaşadım ve yumurtlamama denk geldi diye düşünüyorum akıntımdan anlıyorum yumurtlama zamanımı, tekrar gebelik oluşması mümkün mü? çok istiyorum olmasını. üzülerek yaşayan tecrübeli birileri vardır diye düşünüyorum yardımcı olur musunuz?
Merhaba hemen hemen aynı aralıklarda kürtaj olmuşuz sanırım adet olmadan mı yumurtladığınızı düşündünüz kusura bakmayın aynı durumda olduğum için soruyorum da.

X