Kürtaj sonrası

myrainbowbaby

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
357
115
Merhabalar kürtaj sonrası ne zaman regl oldunuz ve bu süreçte regl olmak için bir şeyler yaptınız mı kızlar (10 haziranda kürtaj oldum ve hala regl olmadım tekrar gebelik denemesi için doktorum 2 regl geçmesini önerdi ama yok Allah yok gelmedi bu regl )

6 haftaya kadar regli bekler doktorlar eğer 6 en geç 7 hafta kadar regli olmazsan doktorunla tekrar görüş derim ben. Havalarda çok sıcak hormonlar hem sıcaktan hem de kürtajdan etkilenmiş olabilir. Kısada olsa vücut hamileliğe hazırladı çünkü kendini toparlanması için zaman tanı

Ben 10 mayısta kürtaj oldum. 9 temmuzda reglim geldi ama ne kürtaj sonrası ne adet öncesi hiç ilaç kullanmadım. Ada çayı içtim ve bol dua ettim çok şükür oldum . Normal bir regl gibi. bence kendini kasmamaya çalış ve akışa bırak çünkü regli bilirsin stres oldukça gelmiyor. Havalar sıcak stres var vs. En kısa zamanda inşallah dua ettiğin şeye kavuşursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…