Kurtaj sonrası yumurtlama

CerkesMaria

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
428
113
35
Kızlar gecen hafta adet oldum ve bıttı ama ben kurtajdan sonra bu 3. Adetım ve hala yumurtlama goremıyorum bunun sebebı nedır ne yapmak gerekır ? Doktora ne zaman gıtmelıyım kurtaj sonrası ıkı kere kontrole gıttım hersey guzel dedı ama yumurtlama yok sınırlerım bozuldu

Canım ovalüsyon ile mi takip ediyordun yani koyuya yakın da mı çıkmadı

Bazen tam pik olmayabilir diyenler oluyordu da yani bilemedim kürtaj da etkilemiş olabilir bu ay da bir dene eğer olmazsa gidersin bi zaten kürtajdan sonraki ay olmaması normaldir sonuçta bir işlem gördün en az 2 ay korunun derler genelde bende bir defa kürtaj oldum iki ay korunmuştuk

Kürtajdan sonra bi kaç ay benim çok koyu çıkmadı. Sonrasında düzene girdi. Bir ay daha bekleyin yine aynı olursa bi doktora gidin bence.

Kızlar en azından cızgı gözükmeye basladı sankı gun gun koyulasıyor gıbı geldı bana sızın yorumunuz nedır

Bende çok istiyorum da olmuyor işte napacagız bilmiyorum sonum tüp bebeğe doğru gidiyor
Bende sizin gibi kürtaj oldum. Kürtaj olup doğum yapan var mı burda? Maalesef bu ay doktor sol yumurtalığımda 1,5 cm kist buldu. 2 ay sonra tekrar kontrole gidicem. Bizde deniyoruz şuan olmuyor. İnnovita kullanmaya başladım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…