kürtaj sonrası yardım lütfenn..

N

n_azliii

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi n_azliii
Merhaba arkadaşlar tam aranıza katılmışken 3 gün önce bebeşimi kaybettim.10 haftalıktı ama kalbi durmuş o nedenle vakum yöntemi ile kürtaj oldum. benim size bazı sorularım var kürtajdan sonra ne kadar süre sonra ilişkiye başlanıyor ve kürtaj sonrasında bebek sahibi olmak istersek ne kadar süre beklememiz en doğrusu bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Tekrardan anne adayı olabilme ümidiyle.....:çok üzgünüm:

• Konu Sahibi n_azliii
canım benim 14 haftalıkken bebeğimin kalbi durdu.ben ilk önce doğum yaptım.
sonra kğrtaj yaptılar.
doktorum banada 15 gün dedi ama biz 3 hafta bekledik birleşmek için..
ilk adetinden sonra ikinci adetinde geçsin dedi korunmayı bırak dedi.
rahminin durumuna göre en iyi doktorun söyler sana canım.
geçmiş olsun:teselli:

• Konu Sahibi n_azliii
cnm benim bende 6 haftalık ebbeğimi düşürmüştüm,2 hafta yasak dedi dr.ben kürtaj olmadım bu arada kendisi düştü,kanamayla.gebe kalmak içinde rahmin kendini toparlaması için 3 ay gerekliymiş ama beklemesen de sorun olmuyor sanırım.

• Konu Sahibi n_azliii
slm arkadaşım bende 4gün önce yaşadım senin yaşadığını.doktorum bana ongün sonra ilişkiye hgirebileceğimi,3ay sonrada korunmayı bırakabileceğimi söyledi.geçmiş olsun

• Konu Sahibi n_azliii
geçmiş olsun canım
bende 04 ocak 2008 de kürtaj oldum bozulmuş gebelik sebebi ile doktorum 1 ay ilişkiye girme ve sonrasında hamile kalmak için beklemeni gerektircek bir sürecin yok gayet sağlıklısın dedi.Biz eşimle 3aykadar bekleme süresi tanıdık kendi araştırmalarımıza göre ve 1 mayısta hamile olduğumu öğrendim şimdi 28 haftalık hamileyim.bence sende kendi doktoruna danış ve allahım isteyen herkesin gönlüne göre versin sevgilerle.

X