Kürtaj sonrası parça gelmesi

Naz1412

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2023
134
36
20
Merhabalar ben 25 ocakta kürtaj oldum bebek hastaneye gitmeden önce düştüğü için kese boştu ve herhangi bi ilaç almadan (kanamada başladığı için) kürtaja girdim. 27 sinde ve bugün tabiri caizse koca koca et parçaları düşürdüm ağrı ve sancıyla beraber bu normal mi ?

Benim de eve geldiğimde düşmüştü . 1.5 hafta sonra içinde parça kalmış mı diye muayene ol

Muayene oldum bugün parça varmış hayla 1 hafta içinde düşmezse tekrar kürtaj yapicakmis

Evett aklıma geldi . Nasıl bırakmış ki doktorun ya . Acaba kendi düştüğü için mi kaldı nedir . Ben de oldumda kürtaj 2 ay oluyor
İlaç siz düşürdüm ben bide o düşük önleyiciyle 20 gün kadar düşmesini önledik iyice yapışmış oda rahim duvarına

Ben de hep progestan kullandım. Sabah bile. Öğlen kalbi durmuş dediler. Şu an iki tane ilaç verdiler. Acaba çok sancı çeker miyim?
Cok gecmis olsun, benim de iki kaybim oldu birinde ilacla denediler sanci cekmedim ama dusmedi de sonra cerrahi islem yapildi. Tupumun icine yerleşmiş oradan alindi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…