Jinekoloji Kürtaj sonrası neler olabilir??

Ahbehaer

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2022
81
22
Merhabalar 28 Eylül de idrar testi yaptırdım ve pozitif çıktım. Sonrasında hemen kan tahlili verdim aynı gün içerisinde 1489 çıktı. Ve alttan muayene de kese gözükmedi. Başka bir doktora 29 Eylül e randevu aldım ve kese küçük bir şekilde gözüktü ve o gün içerisinde vakumlu kürtaj oldum. 10 gün sonra kontrol e gittim. Ve başarı bir kürtaj geçirdiğimi söyledi. Sonradan tekrar kan tahlili verdim ve 500 çıktı. Doktor özel olduğu için istersen 10 gün sonra gel bir bakalım muayene edelim dedi. Sizce gerek var mı ? Düşüş az mı çok mu anlamadım ?

Ortalama 3 ile 4 haftada değer sıfırlanıyor canm bende 24 Eylül'de oldum kürtaj 17 Ekim'de değerim ancak 7.32 düştü

Ortalama 3 ile 4 haftada değer sıfırlanıyor canm bende 24 Eylül'de oldum kürtaj 17 Ekim'de değerim ancak 7.32 düştü
Tekrar bir kan ver iğne yaparız dedi doktor, buna gerek var mı sence canım para almak için yapıyor olabilir mi ? Çünkü alttan muayene de bir şey gözükmedi. Ben kendim kan vermek istedim hatta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…