Kürtaj sonrası ne zaman regl oldunuz ?

flower girls

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2019
352
200
Kızlar merhaba kürtaj olalı 46 gün oldu hala regl olamadım fakat çok koyu şekilde akıntı geliyor normal mi daha ne kadar beklemeliyim başına böyle bir durum gelen var mı :KK43:

Ben 40. Günde olmuştum. Sizinkisi biraz uzun sürmüş kürtaj sonrası kanamanız uzun mu sürmüştü. Doktorunuza görünün isterseniz bi genellikle 35-45 günleri normal görüyorlar diye biliyorum ama burda 50 günü bulanları da okumuştum. Ya da yeniden gebelik durumunuz olabilir mi?

Ben 40. Günde olmuştum. Sizinkisi biraz uzun sürmüş kürtaj sonrası kanamanız uzun mu sürmüştü. Doktorunuza görünün isterseniz bi genellikle 35-45 günleri normal görüyorlar diye biliyorum ama burda 50 günü bulanları da okumuştum. Ya da yeniden gebelik durumunuz olabilir mi?
Gebelik için kan testi istemişti gebesin dedi 2 gün sonra testi tekrarladık değerde düşüş vardı kürtajdan kalan değer o zaman dedi yaptırdığım kan testinin üstünden 15 gün geçti hala olmadım evdeki testler hala pozitif çıkıyor bebeklerim ikizdi o yüzden mi düşüş yavaş ilerliyor anlayamıyorum gerçekten

X