Kürtaj sonrası kanamanız ne kadar sürdü?

larapoo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2022
8
1
35
Arkadaşlar kürtaj olalı 6 gün oldu ilk gün yoğun kanama ve ağrım vardı ağrı kesiciyle geçti kanama durdu.Şimdi 3 gün önce kanamam gene başladı ve kasıklarım ağrı yapıyor adet öncesi sancı gibi ama sinirsel olarakta gerginim neden anlamadım kanama düzensiz pembe ve kahverengi geliyo azar azar yoğun değil ama bu ne zaman geçer ya da böyle bir durum yaşayan varmı?Antibityotik kullnamıyorum ilk 2 gün kullandım sonra içtiğim her ilacı kustum midem mahvoldu sadece ağrı kesici içebiliyorum nolur şu kürtaj sonrası böyle yaşayanlar varsa ağrı ve kanama yazsın

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşım geçmiş olsun. Ben vakumlama tekniğiyle kürtaj olmuştum ve kanamam 10 gün sürmüştü. Kanama olması çok normal yakın zamanda kesilecektir. Yaban mersini suyu tavsiye ederim.

Merhaba arkadaşım geçmiş olsun. Ben vakumlama tekniğiyle kürtaj olmuştum ve kanamam 10 gün sürmüştü. Kanama olması çok normal yakın zamanda kesilecektir. Yaban mersini suyu tavsiye ederim.
Benim kanamam 6 gün önce bitti herşey yolundaydı3 gün önce kanama bittiği ve ağrı sancı olmadığı için ilişkiye girdik gene bişey olmadı bugüne kadar 4-5 kez sorunsuz sancısız ağrısız ilişkiye girdik ama bugün ilişki sırasında çok fazla bir kanama yaşadım şu anda kanama leke tarzında ve çok hafif hatta yok ama ne oldu neden oldu anlamadım bitmişti sorun yoktu şu anda kanamam ilişkide gelen kanama gibi değil ilişki sırasında kırmızı koyu ve yoğun geldi şimdi ağrım sancımda yok ne oldu neden oldu bilmiyorum doktorada gidemiyorum maddi imkansızlıktan kontrole gidemiycem bilmiyorum sadece bel ağrısı çekmeye devam ettim dünde vardı belde ağrı ama anlamıyorum umarım önemli bir durum olmamıştır

Merhaba ben bugün aşırı ağrım vardı kanama vardı sonra ultrasyonda bakarken düştü ve aşağıya doğru gelince makasla aldı kalanını bu kürtaj mı sayılıyor bana bir şey demediler kendi kendine düştü diye kürtaj olsa derlerdi herhalde yaşayan varmı aranızda? Kafam çok karışık tahlil de iyi çıktı ilaç yazdılar başka bir şey demediler

Merhaba ben bugün aşırı ağrım vardı kanama vardı sonra ultrasyonda bakarken düştü ve aşağıya doğru gelince makasla aldı kalanını bu kürtaj mı sayılıyor bana bir şey demediler kendi kendine düştü diye kürtaj olsa derlerdi herhalde yaşayan varmı aranızda? Kafam çok karışık tahlil de iyi çıktı ilaç yazdılar başka bir şey demediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…