Kürtaj sonrası kanama durumu yardım

dido1111

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2024
3
0
34
Herkese merahab sagliksiz bir gebelik oldugu icin 8 haftalikkken 6 agustos sali gunu kirtaj oldium. 2 gun hafif kanama ve hafif ahri oldu antibiyotik ve agri kesci kullandim. Sonraki gunlerde kahverengi akıntı oldu gauet rahattım bir sikinti yoktu. Sonra pazar günü 11 agustosta birden icimden kan akmaya basladi regl olmis gibi yani 5. Gunde kanama basladi. 12 agustos sali da kanama devam ettti sirekli ped degistiriyorum rahatsizlk verdi. Bu durumu yasayan varmi. Bukadar regli gibi kanama olmasi ve sonradan olmasi sikintimi boyle biseu uasayan var mi lütfen cok endiseleniyorum. İdrar yaparkende tuvalette icimden kan akiyor iki gündür.

Merhaba, 4 ağustosta kürtaj oldum ben.Hala devam ediyor kanamam. İlk 4 gün adet gibi geliyordu sonrasında azaldı ama hala devam ediyor.Doktorum eğer artarsa, rengi koyulaşmaz ise tekrardan kontrole gelmemi istemişti.1 ay kadar kanamanın azalarak süreceğini anlattı.Kanamanın geçmesi sanırım kişiden kişiye göre değişiyor. Siz bence kendi doktorunuza bir danışın.

X