KÜRTAJ SONRASI IYILESME SURECI LÜTFEN YARFIMCI OLUN

mlshope

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2013
1.162
1.125
kizlar merhaba ben yaklasik 2bucuk ay once lirtaj oldum 5. ayima girdigimde ucuzlerimi rahim agzi acilmasi sonucu kaybettim ve cok fazlada enfeksiyon olustu bende sonra kurtaj oldum 3 plasenta cikarttilar benden. doktor hala rahmimin yarali oldugunu söyledi iyilesmemis yani antibiyotik falan verdi sorum su

RAHMI TOPARLAMAK ICIN NE YAPMALI YADA HANGI BESINLERI EK GIDA TAKVIYELERI KULLANMALIYIM YARALARIM IYILESSIN TOPARLANSIN DIYE

Yapabileceginiz birşey yok, bekleyin, enfeksiyondan koruyun mutlaka kendinizi, kendi kendine iyileşecektir. Kayıplarınız için çok üzüldüm, bir an önce toparlanmanızi dilerim.

Bende yaklaşık bir ay önce kürtaj oldum bebeğimin kalbi durduğu için sizi çok iyi anlıyorum, doktor herhangi bir ağrı kesici içebilirsin demişti kanamalarım 15 gün boyunca devam etti 29.günde adet oldum dikkat etmeniz gerekiyor kendinize soğuk almayın,kanama bitene kadar ilişkiye girmeyin benim bildiklerim bunlar.. rabbim yeniden başlayanların yardımcısıdır Çok geçmiş olsun..

Merhaba ,
Ben de 28 gün önce kürtaj oldum.7.Haftada kalbi durmuştu. Kürtajdan sonra sürekli damla şeklinde ve ip şeklinde uzayan kahverengi ( afedersiniz ) kanama oldu.Kanamada denmez aslında. Birkaç gün olmadığı oldu biraz ayakta kalınca yine başlıyordu. Kürtajdan sonra doktor 1 kutu doğum kontrol hapı vermişti.Kutu bitince 2 gün sonra kanama arttı karnım da ağrıyordu regli sandım ama 3 gün az azar oldu hiç ped kirlenmedi hep wc de geldi. Sonra tamamen kesildi. Ben regli olmuş mu oldum. Rahimde yapışıklık olmuş olabilir mi ? Sizin ilk regliniz nasıldı normal regli mi oldunuz ? Endişelenmeye başladım

canım ben kurtajdan sonra yaklasık 4 ay sonunda hem vucud olarak hemde reglısel olarakdan dah yenı kendıme geldım 1 gun surdugu bıle oldu reglımın yanı yasadıgın hersey cok normal bende sneın gıbı dusundum falan ama bak ben sadece 1ay sunu yaptım 1 gun boyunca sogan kuru yaptım hayıt tohumu cıvan percemı falan kullandım hatta cıvan percemı suyuna oturdum haftada 2 kere falan ben 1 kere adam gıbı reglı oldum ondan sonra tak duzeldı hersey ozellıkle sogan kurunden sonra yanı

İlginiz için tşk ederim.Sogan kürünü kürtajdan 15 gün sonra falan yaptım.Hayut tohumu suyu da içiyorum.bal polen propolis arı sütü karışımı yaptım.Bunlar erken mi başladım.onlar mi kanamayı durdurdu acaba diye düşündüm.Birde siz kuurtajdan sonra yumurtalamayi fark edebilirsiniz mi.Benim Beray ağrı ve akıntı olurdu yumurtlama günümü anlardım.Ama 40 gün oldu yumurtalama akıntısı veya belirtisi görmedim.yumurtlamamis olabilir miyimki

yani soyle soyliyim yumurtlaman belki daha uzunda surebilir cunki hamilelik ve bitisinden sonra ciddi vucutda degisiklik hormonlarda sasirma cok farkli seyler oluyor birebir yasadigim.icin bebeklerimi mayisda kaybetyim kasim ayindayim inanin cok afedersiniz tuylenmem bile anca kendine geldi yani tuylerim cikmiyodu saclarimin dokulmesi bile daha yeni durdu

demem oki ustunden bir kac ay gecsin baktiniz normallesmiyor birseyler ozman bi doktor kontrolune gidin ama suan hersey asiri normal boyle farklilasmasi yani
hatta ilk 2 ay 3 ay falan reglim 1 gün surdu yafa nebilim asiri az geldi bi geldi 1bir gun sonra durdu 3 gun sonra geldi gibi
ama simdi normal reglimi oluyorum cok sukur

Çok teşekkür ederim. Bu sorunlarn hepimiz için en iyi şekilde sonuçlanmasını dilerim.
rica ederim herhangi birseye takilirsaniz sorun lutfen ben nasipse aralik ayinda tekrardan tedavilerime basliycam artik normale girdigim icin bakalim allah buyuk nasil bir yol izliycez bu sefer bilmiyorum ama insallah aratmadan rabbim kim istiyorsa bebek nasip etsin saglikla

Çok teşekkür ederim. Ben de aralıkta tedaviye başlayacağım sanırım. Belli mi olur belki doğal gebelik yaşarız :)) Bu sefer herşey yolunda gider Allah'ın izniye : )

Çok teşekkür ederim. Ben de aralıkta tedaviye başlayacağım sanırım. Belli mi olur belki doğal gebelik yaşarız :)) Bu sefer herşey yolunda gider Allah'ın izniye : )
ayyy aminn aminnn insallahh rabbim buyük haberdae edin insallah hayirli haberler aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…