Aile Planlaması Kürtaj sonrası ilişki Yardım!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bana kalırsa yarın dırek doktora gıt sağlık bu şakası olmaz ama kan gelmesi normal dye biliyorum ben

bana kalırsa yarın dırek doktora gıt sağlık bu şakası olmaz ama kan gelmesi normal dye biliyorum ben

kanama agrı olur diyolar bide üşüttüm sanırım biraz kendimi ondan olabilir ama ilşkiden bi şey olur mu bilmiyorum cok korkuyorum

1 hafta sabredemediniz mi?
Dr fantazi olsun diye yasaklamamıştır herhalde değil mi?
Bir nedeni vardır yasaklamasının, sağlığınızın hiç mi önemi yok?
Hayret birşey ya!

Canım banada doktor 1 ay demişti yasak ama bizde girdik 2 haftayı doldurunca çok şükür hiçbir problem olmadı ama 3. Ilişkimden sonra bir kasık ağrısı altta sancı şeklinde kıvrandım resmen nedendir bende bunu merak ediyorum . Ama senin durumun için şunu söyleyebilirim kanama bitmeden ilişkiye girmeyin diyolar ve antıbıyotıkte kullanman gerekliydi . Bu sebepten dolayı enfeksiyon kapmış olabilirsin enfeksiyonun yayılmaması için doktora git bence hemen bi ilaç tedavisine başlasın . çok geçmiş olsun inşallah sorunsuz atlatıcaz bu günleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…