Kürtaj sonrası Hamilelik

Elif5255

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2023
2.124
1.323
25
Kızlar merhaba,
Daha öncede yazmıştım ben 16 martta 8 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum. Patoloji sonucumda temiz geldi. Doktor kontrolüne gittim doktor rahmimin yumurtalığımın gayet iyi olduğunu ve kürtaj kanamam bittikten 1 hafta sonra korunmasız ilişki yaşabilirsin dedi. Kanamam bitelide 9 gün oldu. Ovulasyon testi aldım yumurtlama olduğu zaman denesem mi sizce.

Hayır olmadım. Ama işte doktorum rahmin felan gayet temiz kürtaj kanaman bittikten 1 hafta sonra deneyebilirsin dedi.

Hayır olmadım. Ama işte doktorum rahmin felan gayet temiz kürtaj kanaman bittikten 1 hafta sonra deneyebilirsin dedi.
1 Adet gördükten sonra daha sağlıklı olur aslında rahmin toparlanması için benim doktorum 2 adet bekle demişti tabi siz bilirsiniz hakkınızda hayırlısı olsun.

Bende düşük sonrası kürtaj oldum. 6hafta ilişki yok dedi. Polikistik overim zaten düzensizim, ilk adeti gördükten sonra denemeyi planlıyordum. Hemen gebelik yaşamak riskli olmaz mı acaba rahmin kalınlaşıp daha iyi tutunması için

Bende düşük sonrası kürtaj oldum. 6hafta ilişki yok dedi. Polikistik overim zaten düzensizim, ilk adeti gördükten sonra denemeyi planlıyordum. Hemen gebelik yaşamak riskli olmaz mı acaba rahmin kalınlaşıp daha iyi tutunması için
Merhaba,
Bende riskli olduğunu düşünüyordum ama doktorum ne derse onu uygulamaya çalışıyorum. Doktorum olabileceğini ve uygun gördüğünü söylediği için bizde denemeye başladık.

güzel haberleri bizimle de paylaşırsan çok sevinirim. aynı durumu bende yaşıyorum.
Tabiki olur paylaşırım. Nisan ayında denedik ama olmadı adet oldum yine yarın bitecek bu ayda deneyeceğiz. Allahım İnşallah kısa zamanda hepimize sağlıklı bebekler gebelikler nasip etsin🙏

X